Wielton z certyfikatem MAN-a

Wielton z certyfikatem MAN-a

Wielton S.A. otrzymał prestiżowy certyfikat "Certified Bodybuilder of MAN Trucks & Bus”. Tym samym znalazł się w wąskim gronie wyróżnionych firm.

Certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości i rzetelności Wieltonu. Firma została uznana za solidnego partnera i producenta zabudów dla MAN-a na całym świecie. To pierwszy taki certyfikat przyznany firmie Wielton przez niemieckiego producenta pojazdów ciężarowych, poprzedzony długim procesem oceny i selekcji dostawców. Jednym z jego elementów jest ocena, którą MAN przeprowadza w Wieltonie co 2 lata. Certyfikat daje możliwość oferowania, promowania i sprzedaży produktów za pośrednictwem sieci sprzedaży MAN. W imieniu firmy MAN wręczyli go: Waldemar Jarosz Kierownik Działu Technicznego i Robert Tuchowski Kierownik Działu Realizacji Zamówień.

Pierwsze zamówienia Wielton realizował dla MAN-a już ponad 10 lat temu, jednak współpraca zacieśniła się w 2006-2007 roku. Dla niemieckiego producenta firma wykonuje zabudowy, głównie wywrotkowe i plandekowe dla klientów z Europy, Afryki i Azji.


4trucks.pl / Wielton SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL