Nowe stacje Lotos przy trasach A4 i A2

Nowe stacje Lotos przy trasach A4 i A2

W maju tego roku Lotos otworzył trzy stacje na terenie Miejsc Obsługi Podróżnych. Nowe stacje paliw zlokalizowane są przy autostradach A4 i A2.

Pierwszy MOP otwarto w miejscowości Rudka (A4, w rejonie Tarnowa), kolejne dwa w miejscowości Brwinów, pomiędzy węzłami Pruszków a Grodzisk Mazowiecki, około 20 km od Warszawy.

Stacje Lotosu na Miejscach Obsługi Podróżnych w Brwinowie są pierwszymi takimi miejscami na autostradzie A2 ze Strykowa do Konotopy. Pojawiły się na trasie niemal dwa lata po otwarciu tego fragmentu A2 dla kierowców.

Lotos konsekwentnie rozwija sieć stacji autostradowych - ma już siedemnaście tego typu obiektów działających przy autostradach A1, A2, A4, A6 oraz przy drogach ekspresowych S3 i S7. Kolejne dwa MOP-y w sieci Lotos powstaną przy autostradach: A1 (MOP Krzyżanów) i A4 (MOP Komorów).

W styczniu 2014 roku spółka Lotos Paliwa wygrała przetarg na MOP Komorów, znajdujący się vis a vis MOP Rudka, po południowej stronie autostrady A4 (odcinek między węzłem Wierzchosławice a węzłem Krzyż). Włączenie tego MOP-u do sieci Lotos powinno nastąpić do września 2015 roku.


4trucks.pl / rynekinfrastruktury.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL