Bridgestone i Torus na targach AUTOSTRADA-POLSKA

Bridgestone i Torus na targach AUTOSTRADA-POLSKA

Podczas tegorocznych międzynarodowych targów AUTOSTRADA-POLSKA swoją ofertę zaprezentuje Torus - polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży opon przemysłowych i wielkogabarytowych.

Na stanowisku nr 81 w hali E firma przedstawi bogatą ofertę produktów Bridgestone - największego na świecie producenta opon i innych wyrobów gumowych.

Od początku istnienia Torus prowadzi dystrybucję i serwis opon przemysłowych najwyższej jakości. Zaufanie klientów wypracował przede wszystkim ofertą opartą na najlepszej jakości oponach oraz ich profesjonalnej obsłudze. Fakt ten potwierdza wieloletnia owocna współpraca z firmą Bridgestone.

Prezentowane podczas tegorocznych targów modele opon wielkogabarytowych, między innymi VJT (V-Steel J-Traction), oferują doskonałe walory użytkowe bez uszczerbku dla komfortu jazdy w ciężkich warunkach budowlanych. Ich specjalna konstrukcja tłumiąca wibracje i zapewniająca wysoką przyczepność i odporność na rozcięcia, czynią Bridgestone liderem w segmencie opon OTR do maszyn budowlanych.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA jest już dwudziestą odsłoną tej imprezy. To największe wydarzenie targowe sektora drogowego w Polsce i jednocześnie jedno z najbardziej renomowanych w Europie, każdego roku gromadzi setki wystawców, prezentujących sprzęt budowlany i maszyny do budowy dróg.


4trucks.pl / Grupa Bridgestone

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL