DAF Euro 6 XF polską Ciężarówką Roku 2014

DAF Euro 6 XF polską Ciężarówką Roku 2014

Nowy DAF Euro 6 XF został wybrany "Ciężarówką Roku 2014" w Polsce przez czytelników renomowanego miesięcznika "Polski Traker".

Najwyższej klasy model DAF został nagrodzony za elegancki design, funkcje bezpieczeństwa i nadzwyczajny komfort.

Konkurs "Ciężarówka Roku" w Polsce organizowany przez czasopismo branżowe "Polski Traker" jest najważniejszym polskim konkursem dla sektora transportu. Jury składało się z czytelników czasopisma, którzy nagrodzili pojazd DAF Euro 6 XF za jego komfort, wygląd i bezpieczeństwo, a także za paliwooszczędne silniki PACCAR: 10,8-litrowego MX-11 oraz 12,9 litrowego MX-13. Ciężarówka DAF Euro 6 XF uzyskała 640 spośród łącznej liczby 1.000 głosów. Jej poprzedniczka DAF XF105 - zdobyła tytuł polskiej Ciężarówki Roku w latach 2006 i 2007. Doliczając uprzednio otrzymane nagrody, tegoroczny laur jest piątą nagrodą Polskiego Trakera dla pojazdów marki DAF.

- To wyróżnienie jest tak niezwykle cenne dlatego, że zostało przyznane przez samych użytkowników, czyli kierowców ciężarówek - powiedział prezes DAF Trucks, Harrie Schippers. - Jestem zachwycony, że nagrodzili Euro 6 XF jako najchętniej wybieraną przez nich długodystansową ciężarówkę.


4trucks.pl / DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL