Speedline Truck na targach REIFEN Messe w Essen

Speedline Truck na targach REIFEN Messe w Essen

W tym roku Speedline Truck wraz z jednostką dominującą RONAL GROUP weźmie udział w targach REIFEN, które odbędą się w Essen od 25 do 30 maja 2014 roku.

Na stoisku E 22 w hali 2 Speedline Truck przedstawi kilka produktów programowych dla ciągników, autobusów i naczep, a także jedną nowość.

Speedline Truck będzie uczestniczyć w tych targach po raz pierwszy, a cała uwaga zostanie skupiona na feldze SLT 3099, która z wielkim sukcesem została wprowadzona w ubiegłym roku; SLT 3099 jest pierwszą felgą o nośności 5 000 kg w rozmiarze 22,5x11,75", ET 0. Ponadto w postaci felgi SLT 2898 o rozmiarze 22,5x11,75", ET 120, Speedline Truck proponuje rozwiązanie dla traktorów i naczep wyróżniające się szczególnie stylizowanym wzornictwem otworów i pozwala na zapoznanie się z programem wzorniczym firmy, obecnie jedynym na rynku oferującym ten typ kutych felg aluminiowych.

Jednak główną atrakcją będzie nowa felga SLT 3187 o rozmiarze 22,5x13”, która przy nośności 5.800 kg na koło rewolucjonizuje segment, umożliwiając także zastosowanie opon o rozmiarze 445/65 R22,5 (oprócz 425/65 R22,5) i zastępuje felgi o rozmiarze 22,5x14”.

Wszystkie felgi wystawione na targach posiadają homologację TÜV i ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych; linia wzornicza dysponuje także testem LBF dla wyposażenia oryginalnego samochodów ciężarowych. Wystawiane felgi posiadają, już znaną ze względu na swoją wysoką jakość, powierzchnię diamentową lub jeszcze bardziej lśniącą - polerowaną i są dostępne ze specjalnym zaworem Speedline Truck z dodatkową ochroną przeciw korozji oraz o zmniejszonym momencie dla mniejszych obciążeń .

Oprócz produktów firmy Speedline Truck stoisko przedstawi także program produktów dla samochodów firmy RONAL GROUP, a także wszystkie nowości marki RONAL i SPEEDLINE CORSE. Będzie również zaprezentowana pierwsza w Europie jednoczęściowa felga z włókna węglowego "Carbon Revolution CR-9". Ta felga, która wyznacza nowe standardy pod względem wagi, osiągów i komfortu, jest już homologowana w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL