Naczepy Wielton dla Trans - Petro Color

Naczepy Wielton dla Trans - Petro Color

10 naczep typu mega produkcji Wieltonu trafiło do polskiej firmy transportowej Trans-Petro-Color.

Przewoźnik od ośmiu lat współpracuje z Wieltonem. Tabor firmy z Piaseczna zasilą naczepy kurtyny mega z certyfikatem do przewozu opon/napojów.

To naczepy, których konstrukcja wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości S700. Podłoga ze sklejki wodoodpornej o podwyższonej wytrzymałości (grubość 30mm) z dopuszczalnym naciskiem osi wózka widłowego 7200 kg. Posiada uchwyty do mocowania ładunku - system SAFETY LOCK z 76 otworami do mocowania na stronę. Obrzeże przystosowane jest pod dodatkowe uchwyty mocowania ładunku wewnątrz naczepy - 19 na stronę. Naczepa oprócz dwóch dostępnych opcji: 7 lub 8 rzędów profili bocznych, posiada spinające pasy krzyżowe do przewozu opon, oraz opatentowaną przez Wielton dodatkową belkę środkową. Zabezpiecza ona przed wypaczeniem desek stelażowych od naporu przewożonego towaru.

Trans-Petro - Color działa na rynku polskim i zagranicznym już od 22 lat. To spółka w 100% z kapitałem polskim. Firma specjalizuje się w transporcie samochodowym ładunków o podwyższonym ryzyku kradzieży (elektronika, kosmetyki, markowa odzież), ładunków wymagających przewozu w kontrolowanej temperaturze (art. spożywcze), a także ładunków niebezpiecznych (ADR). Firma posiada naczepy chłodnie, chłodnie dwupokładowe, kofer, plandeki standard, mega i mega firanki.


4trucks.pl / Trans-Petro - Color

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL