UTA przyjazna klientowi

UTA przyjazna klientowi

UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) ponownie została uznana za jednego z najbardziej ukierunkowanych na potrzeby klienta usługodawców.

Badanie zostało przeprowadzone przez Uniwersytet St.Gallen, agencję ratingową ServiceRating oraz magazyn Handelsblatt. Wielu usługodawców z różnych branż i z różnej wielkości przedsiębiorstw poddało kontroli swoje nastawienie na potrzeby klienta.

Na podstawie 7 kryteriów jury z dziedziny gospodarki, nauki oraz dziennikarstwa ekonomicznego sprawdzało wśród biorących udział przedsiębiorstw, jak w ich przypadku w rzeczywistości funkcjonuje ukierunkowanie na potrzeby klienta. Sprawdzano, jak usługodawcy kształtują to nastawienie w firmie, jak nim kierują i jak kontrolują. Ważnymi zagadnieniami były: Jak ukierunkowana na potrzeby klienta jest kadra zarządzająca? Jak do wymagań klientów są dopasowane oferty? Czy słucha się klienta? Jak firma mierzy i analizuje jakość obsługi? Dodatkowo przeprowadzono ankietę dotyczącą zadowolenia wśród 100 przypadkowo wybranych klientów. Wynik badań stanowi swoisty ponadbranżowy benchmarking, włączając ocenę klientów.

- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że już po raz ósmy z rzędu utrzymaliśmy się w czołówce tego ponadbranżowego konkursu. To również wyraz ogromnej roli, jaką odgrywa w naszej firmie nastawienie na potrzeby klienta.- mówi Kay Otte, dyrektor marketingu UTA.


4trucks.pl / UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA)

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL