Uboat-Line rozszerzy ofertę o ubezpieczenia

Uboat-Line rozszerzy ofertę o ubezpieczenia

Grupa Uboat-Line, świadcząca usługi dla firm transportowych, rozszerzy swoją ofertę o pośrednictwo ubezpieczeniowe. Usługi będą świadczone w oparciu o markę Uboat Insurance.

- Naszą misją jest wspieranie firm transportowych, którym chcemy świadczyć jak najbardziej kompleksową usługę. Firmy transportowe potrzebują wiele różnych usług. Dzięki rozszerzeniu naszej oferty będą mogły je otrzymywać w jednym pakiecie, od jednego dostawcy i na bardzo korzystnych warunkach - powiedział Grzegorz Misiąg, prezes Uboat-Line S.A.

Grupa będzie świadczyć działalność w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego w oparciu o markę własną i spółkę Uboat Insurance.

Uboat-Line specjalizuje się w obsłudze firm transportowych. Oferuje im kompleksową usługę, która obejmuje m.in. rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne, oraz serwis i obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy. Poprzez spółkę zależną Uboat Logistics, Uboat-Line rozpoczął też świadczenie usług w zakresie spedycji lądowej i morskiej. W 2014 r. Spółka ma zamiar w dalszym ciągu rozwijać swoją ofertę, wprowadzać nowe usługi, a także rozważy rozwój geograficzny.

Zysk netto notowanej na NewConnect spółki Uboat-Line wzrósł o 41% w porównaniu do roku 2012 i wyniósł 2,27 mln zł w trakcie czterech kwartałów 2013 r. Przychody Spółki wzrosły do 51,09 mln zł wobec 31,36 mln zł w 2012 r. Zaudytowany raport za cały rok Uboat-Line przedstawi 23 maja.


4trucks.pl / Uboat-Line SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL