Zmiana w zarządzie UTA

Zmiana w zarządzie UTA

Z dniem 01.04.2014 r. w UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) nastąpiła zmiana w zarządzie firmy.

Wieloletni rzecznik zarządu, Helmut Lanfermann (58), z dniem 31.03.2014 po 15 latach pracy rozstał się z zarządem UTA i przeszedł na emeryturę. Do lata będzie on jeszcze pełnił funkcję doradcy firmy.

Magnus Höfer (46), od 01.10.2013 członek zarządu UTA, będzie jako rzecznik zarządu, do którego należą również Frits baron van Dedem i Olaf Schneider, bezpośrednio odpowiedzialny m.in. za dział sprzedaży i marketing. Magnus Höfer studiował ekonomię przedsiębiorstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu, jak również na Uniwersytecie Illinois (USA) i zajmował ostatnio różne stanowiska dyrektorskie w branży farmaceutycznej w kraju i zagranicą.

- Chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować panu Lanfermannowi za jego pracę. Pod jego kierownictwem UTA zrobiła duże postępy, bardzo silnie się rozrosła i nabrała obecnego znaczenia. Panu Höferowi życzę wszystkiego najlepszego na jego stanowisku. Wierzę, że znaleźliśmy bardzo dobrego następcę, który dostarczy UTA nowych impulsów i poprowadzi do kolejnych sukcesów.- oświadczył Klaus Eckstein, przewodniczący rady UTA.


4trucks.pl / UTA Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL