Pojazdy dla Poczty Polskiej

Pojazdy dla Poczty Polskiej

Firma Fraikin Polska Sp. z o .o . w konsorcjum z Millennium leasing w wyniku złożenia najkorzystniejszej oferty w prowadzonym przez Pocztę Polską postępowaniu przetargowym zawarła w dniu 5 grudnia 2013r umowę na dostawę w formie leasingu na okres 48 m-cy łącznie 108 pojazdów 12t DMC marki IVECO Euro Cargo ML 120EL 18P.

54 pojazdy zostały już dostarczone do jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej. Pozostałe 54 sztuki zostaną przekazane sukcesywnie w terminie 18tygodni od złożenia zamówienia przez Zamawiającego w zależności od jego bieżących potrzeb.

Wszystkie pozyskane pojazdy zostaną przeznaczone do poszerzenia zasobów transportowych Poczty Polskiej, z przeznaczeniem do obsługi kursów zwózkowo-rozwózkowych i dystrybucji przesyłek drobnicowych w ramach realizowanej przez Pocztę nowej strategii logistycznej.

Wszystkie pojazdy zostały oznakowane nowym logo Poczty Polskiej, zabudowane kontenerem i wyposażone w hydroklapy zamykające przestrzeń ładunkową i pneumatyczne zawieszenie. Pojazdy charakteryzują się dobrą mobilnością, niskim zużyciem paliwa i uniwersalnością wykorzystania.

Zamawiający wyposażył wszystkie pojazdy w autorski inteligentny system monitoringu pozwalający na kontrolę on-line ich pracy i optymalizację ich wykorzystania.

Zgodnie z zawartą umową wykonawca przeszkolił 40 pracowników stacji obsługi Zamawiającego i przekazał do użytkowania 10 urządzeń diagnostycznych oraz udostępnił on-line dostęp do sytemu serwisowego producenta pojazdów.


4trucks.pl / Fraikin Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL