Pierwszy SANCITY w tym roku

Pierwszy SANCITY w tym roku

W ubiegłym tygodniu mury naszej fabryki opuścił pierwszy w tym roku autobus AUTOSAN przeznaczony do komunikacji miejskiej.

Był to SANCITY 9LE, pierwszy z dwóch zakontraktowanych przez Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie. Dostawy autobusów są wynikiem przetargu wygranego w grudniu ubiegłego roku. SANCITY 9LE dla Ciechanowa wyposażony został w silnik CUMMINS EEV i automatyczną skrzynię biegów ALLISON. Pojemność pasażerska to 20 miejsc na fotelach pasażerskich firmy STER oraz 40 miejsc stojących. Urządzenia elektronicznej informacji pasażerów i kasowania biletów do autobusu dostarczyła firma PIXEL. Pojazd przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych i posiada zamontowany monitoring.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy również realizację kontraktu podpisanego z Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Kozienice. Użytkownik odebrał trzeci już autobus międzymiastowy GEMINI.

Niedawno z przyjemnością pisaliśmy o tym, że nasze "autosańskie boćki" opuszczają "swoje gniazdo", czyli fabrykę. Równie miło nam poinformować, że na przyfabrycznym gnieździe pojawił się już prawdziwy bocian. Przyleciał do nas jak co roku od wielu lat. Cieszymy się, że również bociany nie przestraszyły się nietypowej sytuacji w jakiej znalazł się AUTOSAN i osiedlił się u nas jak zwykle.


4trucks.pl / AUTOSAN SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL