Wynajem ciągników siodłowych CNG - Fraikin na czeskim rynku

Wynajem ciągników siodłowych CNG - Fraikin na czeskim rynku

W marcu 2014r. Fraikin dostarczyło na czeski rynek 5 ciągników siodłowych Iveco Stralis zasilanych CNG(sprężony gaz ziemny) o mocy 330KM.

Pojazdy przekazane zostały w użytkowanie do firmy KOFOLA zajmującej się produkcją napoi. Najkorzystniejszą formą obsługi floty przeznaczonej do dystrybucji produktów firmy KOFOLA okazała się oferowana przez Fraikin dzierżawa, która obejmuje nie tylko pełne finasowanie pojazdów, ale także obsługę i ich naprawy - wszystko ujęte w uzgodnionych miesięcznych ratach. Ciągniki CNG posiadają najniższe koszty operacyjne dzięki kosztom paliwa (gaz ziemny) niższym o kilkadziesiąt procent w porównaniu z klasycznym napędem dieslowskim. Dodatkowymi zaletami są także: znacznie prostsza konstrukcja układu wydechowego, brak konieczności stosowania płynu AdBule, dwukrotnie cichsza praca pojazdów umożliwiająca dystrybucję w nocy i przede wszystkim czyste spaliny, spełniające najnowsze wymagania normy EuroVI. KOFOLA planuje w 2014 roku wzmocnienie transportu w swojej firmie o kolejne pojazdy CNG.

Fraikin Polska
Fraikin Polska jest częścią Grupy Fraikin - największego europejskiego dostawcy usługi wynajmu pojazdów dostawczych i ciężarowych. Obecnie Grupa Fraikin zarządza ponad 64 000 pojazdów. Oferta firmy Fraikin obejmuje wynajem krótko- i średniterminowy, wynajem długoterminowy, zarządzanie flotą, sprzedaż pojazdów używanych, zakup i leasing zwrotny. Gama pojazdów Fraikin jest bardzo szeroka - od pojazdów lekkich (furgony o DMC równej 3,5 T), poprzez pojazdy średnie, a skończywszy na ciężkich pojazdach użytkowych oraz pojazdach specjalistycznych - ambulanse, wywrotki, żurawie, hakowce, śmieciarki, cysterny, bankowozy, więźniarki. W zależności od określonych wymagań, Fraikin dostarcza klientom, zarówno indywidualnym jak i instytucjonalnym, pojazdy które są najlepiej dostosowane do obecnych i przyszłych ich potrzeb.

Dostarczane do klienta pojazdy są objęte kompleksową obsługą Full Service Lease (FSL), która zawiera finansowanie, ubezpieczenie, przeglądy, naprawy oraz zarządzanie w każdym zakresie: operacyjnym, administracyjnym, prawnym i technicznym.

W oparciu o 70 letnie doświadczenie w branży wynajmu pojazdów dostawczych i ciężarowych, funkcjonowanie blisko 200 zintegrowanych oddziałów usługowych na terenie 11 państw Europy oraz pracę ponad 3 500 pracowników, każdy klient Fraikin ma zapewnioną wysoką jakość dostarczonych usług.
Fraikin, poprzez zdobytą wiedzę i umiejętności stworzyło standard na rynku, który w sposób optymalny służy klientom, którzy nam zaufali.

Więcej: www.fraikin.pl


4trucks.pl / Fraikin Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL