Trans Trade Żywiec przedłuża umowę z Continental

Trans Trade Żywiec przedłuża umowę z Continental

Firma transportowa Trans Trade Żywiec, należąca do piwnego potentata - Grupy Żywiec, po raz kolejny doceniła wysoką jakość produktów i usług świadczonych przez Continental Opony Polska i przedłużyła współpracę na kolejny rok.

Umowa przewiduje kompleksową obsługę serwisową ogumienia floty transportowej największego producenta piwa w Polsce oraz dostawy opon.

Zawarte porozumienie gwarantuje właścicielowi samochodów z logo marki Żywiec na burtach stałe ceny dostaw ogumienia oraz kosztów obsługi floty przez cały okres trwania umowy. Znacznym udogodnieniem dla administratorów floty jest również prowadzenie przez ekspertów Continental regularnych przeglądów ciśnienia w oponach oraz monitoringu głębokości i zużycia bieżnika.

- Utrzymanie sprawności technicznej samochodów przy całodobowym systemie pracy jest niezwykle trudnym zadaniem. Opony wystawione są na znaczne przeciążenia i powstałe w ten sposób ryzyko awarii. Nieplanowany postój pojazdu i opóźnienia dostaw mogą narazić firmę na poważne straty finansowe i utratę wiarygodności w oczach klientów. Z tego względu kluczowy jest dobór odpowiedniego ogumienia i jego właściwa eksploatacja - wyjaśnia Jacek Młodawski, Fleet Business Manager Continental Opony Polska.

Na podstawie przedłużonej umowy flota Trans Trade Żywiec w dalszym ciągu będzie korzystała z usług całodobowego programu usuwania awarii ogumienia na trasie. Dzięki rozbudowanej sieci 90 serwisów samochodowych sieci Conti360o pojazd ciężarowy znajdzie się w dalszej drodze średnio po mniej niż 2,5 godziny od przyjęcia zgłoszenia.

- Zarówno dla Trans Trade Żywiec jak i Grupy Żywiec bezpieczeństwo naszych kierowców i dbałość o środowisko naturalne są niezwykle istotne. Opony Continental umożliwią nam również utrzymanie niskich parametrów zużycia paliwa, co wpisuje się w nasze konsekwentne starania o stałe zmniejszanie emisji spalin do atmosfery - mówi Tomasz Klima, dyrektor Zarządzający Trans Trade Żywiec.

- Trans Trade Żywiec należy do grona naszych kluczowych klientów, więc tym bardziej cieszy nas decyzja firmy o kontynuacji współpracy przez kolejny rok. Zawarte porozumienie daje Klientowi wiele korzyści. Przede wszystkim pełny zakres usług związanych z obsługą opon we flocie realizowany będzie kompleksowo i profesjonalnie, a koszty pozostaną na zagwarantowanym poziomie - komentuje Grzegorz Jeziak, Sales Manager CVT, Continental Opony Polska.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Przeczytaj też:
Polski przewoźnik z karą ponad stu trzydziestu tysięcy złotych

Duńska policja poinformowała o kontroli drogowej polskiej ciężarówki i nałożeniu gigantycznej grzywny.

 

Pechowy kierowca ciężarówki, czy świadome działanie?

W czwartek rano niemieccy policjanci sprawdzili ciężarówkę i odkryli poważne naruszenia.

Przewoźnik ukarany, na podstawie ustawy o SENT, został uniewinniony

Wyrok sądu uchyla decyzję w sprawie kary SENT nałożonej na przewoźnika.

 

Tarcza antykryzysowa w transporcie - jak z niej skorzystać? Szczegóły dotyczące wynagrodzenia pracowników

Polscy przewoźnicy jeżdżą mniej. GITD szacuje spadek liczby ciężarówek na drogach na około 20 proc.

 

 

Branża transportowa w kłopotach. Firmy transportowe muszą działać już teraz, to wyjątkowa okazja

Transport to gałąź gospodarki, która przy braku szybkich działań zaradczych, jako jedna z pierwszych dotkliwie odczuje skutki zbliżającego się kryzysu.

 

Nielegalnie zatrudnieni obcokrajowcy i płacenie pod stołem kierowcom ciężarówek skończyło się gigantycznymi karami

Firma transportowa z Amersfoort i jej szef zostali ukarani grzywną w wysokości 378 000 euro. Ponadto skonfiskowano ciężarówki firmy, jako depozyt do zabezpieczeń ewentualnych roszczeń.

 

Zaległości celne mogą skutkować zabraniem ciężarówki

Urzędnicy z głównego urzędu celnego w Augsburgu wybrali ciężarówkę chłodnię do kontroli.

 

Jeździłeś bez karty, twój dyspozytor będzie miał problemy

Sąd ukarał dyspozytora za brak nadzoru

 

Studenci Politechniki pod okiem firmy transportowej

Wydział Transportu ma nowego partnera.

 

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje