Renomowana australijska marka z nagrodą INPRO 2014

Renomowana australijska marka z nagrodą INPRO 2014

W ubiegłym tygodniu zakończyły się Międzynarodowe Targi GasShow 2014, skupiające branże LPG-CNG-LNG z całego świata.

Jak co roku, podczas imprezy przyznano nagrody INPRO, mające na celu wyróżnienie najlepszych urządzeń, produktów i usług prezentowanych przez wystawców. Po raz czwarty z rzędu w kategorii: dodatek do paliw zwyciężył produkt: Genuine Flashlube Valve Saver, produkowany przez Don Kyatt Group z Australii.

 

Płyn Flashlube Valve Saver to skoncentrowany dodatek, stworzonym w celu minimalizacji zużycia gniazd zaworów w pojazdach napędzanymi gazem LPG i CNG oraz z silnikami benzynowymi. Flashlube jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie motoryzacji oraz jednym z najbezpieczniejszych produktów na rynku. Został wynaleziony przez niemieckiego emigrant Wolfganga Kluennera, który rozpoznał i przez wiele lat badał problem recesji gniazda zaworu w pojazdach z instalacją LPG / CNG.

- Powód, dla którego Flashlube został wyróżniony również w tym roku to fakt, że jako jedyny dodatek do paliw nie jest szkodliwy dla środowiska - mówi Brent Hutchinson, marketing manager marki Flashlube. Na każdym opakowaniu naszego produktu widnieje oznakowane "non hazardous" czyli nie toksyczny, jest to na tyle ważny element naszego produktu i idei która przyświeca firmie, że zrezygnowaliśmy z tych wersji produktów, które nie były w stanie spełniać właśnie tego wymogu. - Działamy w branży, która szczyci się faktem, że jest przyjazna dla środowiska i cieszymy się, że naszym produktem pośrednio wpływamy na wzrost zaufania społecznego do branży pojazdów napędzanych LPG. - dodaje na koniec.

Warto również zaznaczyć, że Flashlube to pierwszy produkt któremu udzielono certyfikat TUV w teście drogowym a jego unikalna, tajna formuła nieustannie chroni miliony pojazdów zasilanych LPG w Polsce jak i na świecie.


4trucks.pl / Don Kyatt Group

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL