DB Schenker Logistics świadczy usługi dla Hultafors

DB Schenker Logistics świadczy usługi dla Hultafors

DB Schenker Logistics w Polsce uruchomił nowy magazyn w Goleniowie pod Szczecinem, aby rozwijać usługi magazynowe dla nowego klienta firmy Hultafors Group.

Operator logistyczny jest odpowiedzialny za przyjęcie, składowanie, kompletację zamówień, wydanie towaru, import kontenerów i odprawy celne, a także realizację nietypowych usług dodanych (VAS, Value Added Service). Pracownicy zapewniają personalizację odzieży roboczej poprzez profesjonalny haft maszynowy, naszywanie lub zaprasowywanie imienia i nazwiska, logo lub innych grafik.

Hultafors Group to szwedzki producent narzędzi warsztatowych, budowlanych oraz odzieży roboczej. - Po kilkunastu latach zdecydowaliśmy się na reengineering naszego łańcucha dostaw. Przenieśliśmy Centrum Dystrybucyjne z Holandii do Zachodniej Polski. Usytuowanie geograficzne Polski pozwala nam efektywnie obsłużyć kluczowe rynki dla Hultafors Group w Zachodniej Europie i Skandynawii, oraz rozwijać się w krajach Europy Środkowo-Wschodniej - mówi Alexander Wennergren Helm, CEO Hultafors Group AB. - W drodze przetargu wybraliśmy DB Schenker Logistics jako wiarygodnego partnera z kompetencjami do kompleksowej obsługi wszelkich aspektów naszego łańcucha dostaw: transportu morskiego i lotniczego, odpraw celnych, magazynowania i międzynarodowego transportu lądowego. - wyjaśnia Alexander Wennergren Helm.

- Nasza firma stawia na ciągłe doskonalenie i rozwój. - mówi Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o. - Dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty dodawały wartości w łańcuchach dostaw klientów i wzmacniały ich rynkową pozycję. Sprzyja temu budowanie kultury Lean w naszych operacjach. We współpracy z Hultafors Group i innymi klientami stawiamy na zaufanie, partnerstwo i dialog. Dzięki temu lepiej rozumiemy biznes klienta, tworzymy długoletnie relacje i wzajemnie się rozwijamy - dodaje Janusz Górski.

Nowy magazyn zajmuje 8000 m2 powierzchni i obecnie zatrudnia ponad 40 osób. Zlokalizowany jest w Prologis Park Szczecin w Goleniowie, w pobliżu drogi krajowej nr 10 prowadzącej w głąb Polski i trasy szybkiego ruchu S3 wzdłuż zachodniej granicy kraju. Niedaleko magazynu w Goleniowie znajdują się także porty morskie w Szczecinie i Świnoujściu.


4trucks.pl / DB Schenker Logistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL