Twórcy Yanosika wśród najbardziej kreatywnych w biznesie

Twórcy Yanosika wśród najbardziej kreatywnych w biznesie

Magazyn BRIEF opublikował ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie.

Jest to już 4 edycja rankingu, do którego wybrano osoby charakteryzujące się kreatywnym podejściem do biznesu, "dzięki któremu mogą być zawsze o krok przed konkurencją".

Wśród wyróżnionych znaleźli się również twórcy komunikatora dla kierowców Yanosik - Adam Tychmanowicz oraz Dawid Nowicki. Twórcy Yanosika serdecznie dziękują przede wszystkim jego użytkownikom. To dla nich Yanosik powstał i dzięki wprowadzaniu w życie ich sugestii stał się najpopularniejszym rozwiązaniem na rynku.

- Stworzony przez Neptis system Yanosik to legalny, mulitmedialny antyradar, który jest dostępny m.in. w formie aplikacji mobilnej. Z różnych sklepów z aplikacjami pobrano go już ponad milion razy. Twórcy Yanosika nazywają go "nowocześniejszym CB-Radiem". Tychmanowicz i Nowicki pokazują, jak w nowych kanałach komunikacji promować swoją firmę. Próg miliona pobrań ich aplikacja przekroczyła m.in. dzięki umiejętnemu wykorzystaniu serwisu YouTube czy Facebooka. Początkowo Yanosik był urządzeniem montowanym w samochodach, lecz z czasem przekształcił się w aplikację mobilną. (BRIEF)

Ranking - http://www.brief.pl/kreatywni2014/


4trucks.pl / Creandi.pl

Wyszukiwarka

Informacje