Pierwszy katalog części ZF Lenksysteme do pojazdów użytkowych

Pierwszy katalog części ZF Lenksysteme do pojazdów użytkowych

Firma ZF Services udostępniła nowy katalog "ZF Lenksysteme - Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania do pojazdów użytkowych".

Jest to pierwsza, tak obszerna publikacja sygnowana przez markę ZF Lenksysteme, zawierająca pełną jej ofertę dla pojazdów użytkowych. W katalogu znalazło się ponad 170 referencji, wraz z dokładnymi opisami i zdjęciami.

Z początkiem 2014 roku, firma ZF Services (część koncernu ZF Friedrichshafen AG) przejęła kompetencje ZF Lenksysteme GmbH (spółka joint venture, w której równe udziały posiadają ZF i Robert Bosch GmbH) w zakresie sprzedaży jej produktów na międzynarodowym rynku części zamiennych. Powstanie marki ZF Lenksysteme to duże udogodnienie dla klientów, którzy mogą obecnie korzystać ze stale rosnącej oferty produktów OE pochodzących z jednego źródła.

Nowy katalog zawiera kompletną ofertę części ZF Lenksysteme do ciężarówek i autobusów. Katalog posiada 713 stron i jest dostępny zarówno w wersji drukowanej jak i online. Jego główna część jest dostępna w dwóch wersjach językowych - angielskiej i niemieckiej. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne siedem języków, w tym polski. W publikacji zawarto też dodatkowe informacje o zastosowaniu poszczególnych elementów, ułatwiające pracę warsztatom i dystrybutorom. Struktura oraz forma graficzna katalogu sprawiają, że jest on intuicyjny i łatwy w użyciu. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne produkty można z łatwością zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.


4trucks.pl / ZF Friedrichshafen AG

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL