Renault Trucks T Ciężarówką Roku w Hiszpanii

Renault Trucks T Ciężarówką Roku w Hiszpanii

Renault Trucks T zostało wybrane Ciężarówką Roku w Hiszpanii. Nagroda została przekazana Renault Trucks w czwartek, 23 stycznia, przez hiszpański magazyn branżowy Transporte 3.

Wyboru dokonało jury złożone z 50 dyrektorów zarządzających, reprezentujących największe firmy transportowe w Hiszpanii.

Hiszpański tytuł Truck of the Year za rok 2014 przypadł gamie pojazdów Renault Trucks T. Ten prestiżowy plebiscyt jest organizowany corocznie przez magazyn branżowy Transporte 3. Swoją decyzję jury, w którym zasiadło 50 specjalistów z największych hiszpańskich firm transportowych, podjęło przeważającą większością głosów. Ubiegłej jesieni większość jego członków miała okazję przetestowania nowego pojazdu w warunkach drogowych, podczas licznych prezentacji zorganizowanych przez Renault Trucks Spain-Portugal na Półwyspie Iberyjskim.

- Wyróżnienie to jest szczególnie nobilitujące, ponieważ pochodzi od profesjonalistów z branży transportowej - podkreśla Bruno Blin, prezes Renault Trucks. - W pełni odzwierciedla reakcje klientów, którzy wypróbowali lub już kupili te pojazdy. Nagroda stanowi dowód uznania dla cech Renault Trucks T i jestem pewien, że przekona kolejnych klientów, by zaufali Renault Trucks.


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL