WABCO Reman Solutions nagrodzone

WABCO Reman Solutions nagrodzone

WABCO Reman Solutions otrzymuje tytuł "Najlepszej firmy regeneracji części do pojazdów ciężarowych roku".

WABCO Holdings Inc., globalny lider technologii i kluczowy dostawca branży pojazdów ciężarowych, w dniu dzisiejszym ogłosił przyznanie Reman Solutions tytułu "Najlepszej firmy regeneracji części do pojazdów ciężarowych roku" przez grupę HDRG należącą do organizacji APRA.

Nagroda, którą ogłoszono na dorocznej konferencji zrzeszającej firmy regenerujące części dla pojazdów ciężarowych APRA Annual Heavy Duty Remanufacturing Group Summit w Las Vegas, Newada, przyznawana jest firmie regeneracyjnej, która zademonstrowała najwyższe standardy zarządzania i wizjonerstwa w branży.

WABCO Reman Solutions została wybrana “Najlepszą firmą regeneracji części do pojazdów ciężarowych roku” w uznaniu za:
• Zaangażowanie w jakość i innowację,
• Doskonałą obsługę klienta,
• Doskonałość techniczną,
• Zdywersyfikowane portfolio produktów podlegających procesowi regeneracji,
• Potencjał globalny, z siecią fabryk w Rochester Hills, Michigan, USA; Stanowice, Polska; Jinan, Chiny; oraz spółką joint venture w San Luis Potosi, Meksyk.

- Jesteśmy zaszczyceni przyjmując to najwyższe wyróżnienie w branży. Jest ono potwierdzeniem naszego globalnego potencjału. Nagroda ta jest również uznaniem zaangażowania utalentowanego zespołu w rozwój organizacji, która służy klientom w skali globalnej opierając się na doświadczeniu, jakości i szerokiej ofercie produktów, które tworzą najważniejsze wartości oferowane przez WABCO.- powiedział Salvador Muñoz-Zarate, dyrektor WABCO Reman Solutions odbierając nagrodę.

- WABCO Reman Solutions zawsze wspierało APRA Heavy Duty Remanufacturing Group, współpracując przy okazji konferencji i pokazów na terenie fabryk - mówi Sandra Standley, Przewodnicząca Zarządu HDRG. - Jednym z powodów, dla których jestem dumna z sukcesu WABCO, jest polityka firmy akcentująca współpracę międzykontynentalną oraz wiedza na temat procesu regeneracji. Nagroda WABCO dla "Najlepszej firmy regeneracji części do pojazdów ciężarowych roku" świetnie wpisuje się w misję naszej organizacji branżowej i wysiłki zmierzające do dalszego zacieśnia współpracy globalnej.

Jako lider rynku, WABCO Reman Solutions uzyskało szereg najważniejszych certyfikatów w branży, w tym certyfikaty International Organization for Standardization (ISO) - ISO/TS 16949 oraz ISO 14001:2004 za zakończone sukcesem opracowanie ustandaryzowanych systemów zarządzania jakością i środowiskiem w swoich fabrykach. Firma otrzymała także certyfikat BS OHSAS 18001:2007 w zakresie zarządzania systemami bezpieczeństwa pracy i zdrowia w miejscu wykonywania pracy.

- WABCO jest głęboko zaangażowane w oferowanie wartościowych rozwiązań branży pojazdów ciężarowych w skali globalnej - mówi Nick Rens, wiceprezes WABCO ds. Trailer Systems, Aftermarket and Off-Highway. - Doceniamy prestiż otrzymanego wyróżnienia i na tym nie poprzestaniemy dążąc do nieustannego doskonalenia w rozwoju działalności regeneracji części samochodowych i dalszej globalizacji dla lepszego zaspokajania potrzeb naszych klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości zdywersyfikowanych produktów i usług.

 

4trucks.pl / WABCO

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL