SEGRO Logistics Park Poznań

SEGRO Logistics Park Poznań

GEFCO Polska rozpoczęło działalność w swoim nowym oddziale w SEGRO Logistics Park Poznań w Plewiskach.

Dzięki dogodnemu położeniu platformy, operator logistyczny zoptymalizował swoje przepływy na terenie Polski oraz regionu Europy Centralnej i Zachodniej.

W obiekcie pod Poznaniem zastosowano zindywidualizowane rozwiązania, dopasowane do standardów przyjętych przez GEFCO. Operator zajmuje 3500 m2 powierzchni magazynowej oraz 500 m2 z przeznaczeniem na moduł biurowo-socjalny.

- Nasza przeprowadzka do SEGRO Logistics Park Poznań jest potwierdzeniem dynamicznej strategii rozwojowej GEFCO. Jednym z głównych atutów nowej lokalizacji jest jej położenie, które umożliwi nam jeszcze bardziej optymalne prowadzenie działań na terenie całego kraju oraz w Europie Środkowej i Zachodniej. Dodatkowo, nowoczesność magazynu oraz duża liczba doków pozwoli nam na zwiększenie wydajności obsługi naszych klientów i tym samym na dalsze podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług - mówi Rafał Jędrzejak - Kierownik Oddziału GEFCO Poznań.

Platforma GEFCO w Plewiskach jest dedykowana do obsługi transportów drogowych całopojazdowych i drobnicowych klientów z branży przemysłowej. 2000m2 zajmuje strefa cross dock, a 1500 m2 to wysokiej jakości magazyn.

SEGRO Logistics Park Poznań jest zlokalizowany w gminie Komorniki pod Poznaniem, w sąsiedztwie autostrady A2 oraz drogi krajowej nr 5 do Wrocławia. To położenie zapewnia możliwość prowadzenia elastycznej dystrybucji w obszarze całej aglomeracji.


4trucks.pl / GEFCO Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL