Witamy Was w Nowym Roku!

Witamy Was w Nowym Roku!

Pod koniec 2013 roku nasz profil na Facebooku pękał w szwach. W ostatnich dniach grudnia przekroczyliśmy liczbę 20-tysięcy fanów.

Blisko 90% naszych użytkowników pochodzi z Polski, co jest szczególnie ważne. Nasi czytelnicy są naszą dużą wartością, gdyż aktywnie uczestniczą w kreowaniu świata transportu. W naszych galeriach jest już kilka tysięcy zdjęć nadesłanych przez fanów naszego profilu. Czytelnicy dostarczają nam wiele informacji, dzięki czemu, jako jedni z pierwszych, jesteśmy zawsze "na bierząco" w tym co dzieje się na drogach. Nasze artykuły otrzymują "lajki" i są zawsze żywo komentowane prze z użytkowników profilu. Jest to dla nas potwierdzenie, że droga którą obraliśmy w komunikacji z czytelnikami sprawdza się i jest dobrą formą wzajemnych kontaktów.
Dziękujemy Wam za to wszystko i zapraszamy do aktywnego działania na rzecz kreowania dobrego wizerunku kierowcy, przewoźnika, spedytora, etc...

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Redakcja 4Trucks.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL