Renault Trucks przekazuje kluczyki do pierwszych egzemplarzy modelu T

Renault Trucks przekazuje kluczyki do pierwszych egzemplarzy modelu T

Niespełna sześć miesięcy po wprowadzeniu na rynek Renault Trucks rozpoczyna dostawy pojazdów ze swojej nowej gamy do klientów w Europie.

We Francji pierwsze cztery egzemplarze Renault Trucks T - High Sleeper Cab - trafiły do firmy STAF. Są wyposażone w kabinę z płaską podłogą i napędzane silnikiem DTI13 Euro 6 o mocy 520 KM. Posiadają również pełny zestaw najnowszych opcji wyposażenia, zapewniający maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy i wypoczynku. Uroczystego przekazania kluczyków do nowych pojazdów dokonali prezes Renault Trucks Bruno Blin i dyrektor zarządzający Renault Trucks France Marc Martinez. Ceremonia odbyła się na stoisku Renault Trucks podczas na wystawy Solutrans.

Renault Trucks przekazało kluczyki do pierwszych czterech pojazdów Renault Trucks T firmie transportowej STAF. To pierwsze pojazdy długodystansowe z nowej serii, jakie trafiły do klienta. Kluczyki z rąk Bruno Blina, prezesa Renault Trucks, i Marca Martineza, dyrektora zarządzającego Renault Trucks France, odebrał Kara Mendjel, prezes i dyrektor generalny STAF. Ceremonia ta miała miejsce 20 listopada na stoisku Renault Trucks podczas wystawy branżowej Solutrans 2013.

- The Renault Trucks T spełnia wymagania transportu chłodniczego w handlu detalicznym, szczególnie pod względem niezawodności - komentuje Kara Mendjel. - Kolejną zaletą jest wyjątkowo przestronna kabina, która zapewni moim kierowcom optymalne warunki pracy.

- Kara Mendjel zamówił cztery Renault Trucks T, nawet bez wcześniejszego ich przetestowania - podkreśla Bruno Blin. - To dowód ogromnego zaufania klienta, zaś Renault Trucks udowodni, że w pełni na nie zasługuje. Marc Martinez zwraca uwagę na doskonałe relacje Renault Trucks z firmą STAF i jej dyrektorem generalnym: - Kara Mendjel jest lojalnym klientem, z którym od dawna pozostajemy w bliskich stosunkach. Nie uznaje żadnych kompromisów, jeżeli chodzi o jakość pojazdów, i zawsze chce tego, co najlepsze dla kierowców. Renault Trucks T z płaskopodłogową kabiną i wybranym przez klienta pakietem komfortowym z pewnością spełni jego najwyższe oczekiwania.


4trucks.pl / Renault Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL