Nowe EUROLIDER-y 9 eco w Elblągu

Nowe EUROLIDER-y 9 eco w Elblągu

W dniu 12 grudnia przedstawiciele elbląskiego PKS-u odebrali dwa autobusy AUTOSAN w siedzibie firmy i tym samym w drogę do Elbląga wyruszyły dwa międzymiastowe EUROLIDER-y 9 eco.

To pierwsze autobusy z nową ścianą przodu (szyba stanowi obecnie 65% jej powierzchni) i zmienioną sylwetką zakupione przez kontrahentów. Po raz pierwszy szerszemu gronu klientów autobus tego typu został zaprezentowany na targach TRANSEXPO w Kielcach we wrześniu br.

Autobusy dla Elbląga wyposażone zostały w silniki IVECO spełniające normy czystości spalin EURO 5 EEV oraz manualne skrzynie biegów. Jeden z nich dostarczony został w wersji standard, natomiast drugi charakteryzuje się bogatym wyposażeniem dodatkowym podnoszącym znacznie komfort podróżowania pasażerów i pracy kierowcy.

Wnętrze autobusu i stopnie schodów podświetlone zostały lampami LED, zamontowano oświetlenie zewnętrzne drzwi pasażerskich. Autobus wyposażony jest w klimatyzację całopojazdową, WiFi oraz instalację elektryczną 230V (przy fotelach), kompatybilną z urządzeniami mobilnymi. Wygodę pasażerom zapewniają uchylno - rozsuwne fotele wykończone eko-skórą, których jest 39 szt. W wyposażeniu dodatkowym znalazł się także monitoring pracy kierowcy.


4trucks.pl / AUTOSAN SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL