FM Logistic laureatem Brązowego Godła Operator Logistyczny Roku 2013

FM Logistic laureatem Brązowego Godła Operator Logistyczny Roku 2013

W tym roku FM Logistic otrzymało Brązowe Godło i tym samym zostało Laureatem III nagrody w programie badawczym satysfakcji klientów "Operator Logistyczny Roku 2013".

To ważne dla branży logistycznej badanie organizowane jest już po raz 12 przez agencję badawczą Data Group Consulting, pod patronatem magazynu Eurologistics. Wyniki badania i ranking ilustrują kondycję poszczególnych uczestników rynku, dając jednocześnie operatorom okazję do weryfikacji realizowanej strategii.

Do tytułu najlepszej firmy logistycznej działającej w Polsce pretendowało w tym roku 31 firm w tym 4 debiutantów. Nominowani wzięli udział w badaniu typu "Customer Satisfaction Survey" i zostali poddani anonimowej ocenie przez swoich kluczowych odbiorców. Jedno z głównych wyróżnień trafiło do FM Logistic.

- Nagroda Brązowego Godła w badaniu Operator Logistyczny Roku 2013 to dla nas naprawdę ogromny zaszczyt i potwierdzenie, że wszystkie nasze starania i wysiłki zostały dostrzeżone i docenione. To też specjalna okazja do złożenia podziękowań naszym klientom, bo to oni właśnie dają nam motywację do dalszej pracy, rozwoju i doskonalenia się we wszystkich aspektach naszego biznesu - powiedział Piotr Sukiennik, dyrektor Generalny FM Logistic w Polsce, odbierając statuetkę podczas uroczystej Gali wręczenia nagród.

Program badawczy i ranking przygotowała już po raz 12 agencja badawcza DGC pod patronatem pisma branżowego Eurologistics. Lista laureatów badania Operator Logistyczny Roku 2013 ogłoszona została 11 grudnia 2013 roku podczas oficjalnej gali w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.


4trucks.pl / FM Logistic

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL