Świąteczne spotkanie w Volvo Group Trucks Poland

Świąteczne spotkanie w Volvo Group Trucks Poland

W dniu 11 grudnia br. firma Volvo Group Trucks Poland zorganizowała doroczne spotkanie z dziennikarzami prasy branżowej.

Podsumowując rok 2013 Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzający Volvo Group Trucks Poland, podziękowała przedstawicielom mediów za dotychczasową współpracę oraz przypomniała najważniejsze wydarzenia mijającego roku.

W roku 2013 rozpoczęła się sprzedaż nowego Volvo FH. Był to również czas wprowadzenia na rynek odświeżonych modeli mniejszych ciężarówek: FE i FL Euro 6. W segmencie budowlanym zadebiutował nowy FMX. W ubiegłym roku Volvo Group Trucks Poland otworzyła cztery nowe serwisy: w Kielcach, Karskach, Suwałkach i Ostrołęce. Ostatnie półrocze było również pierwszym okresem funkcjonowania serwisów dwubrandowych marek: Volvo Trucks i Renault Trucks.

Do końca listopada 2013 r. Volvo Trucks sprzedało w Polsce 2336 samochodów ciężarowych powyżej 16 ton, co daje 3 miejsce na polskim rynku z udziałem 16,2%. Renault Trucks sprzedało w tym czasie 824 pojazdy. Również w roku 2013 Volvo Trucks sprzedało w naszym kraju 1170 kontraktów serwisowych i zarejestrowało 705 subskrypcji Dynafleet i 40 subskrypcji Optifleet.

(MB)

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL