Konstrukcje do odśnieżania samochodów dostawczych

Konstrukcje do odśnieżania samochodów dostawczych

Oczyszczenie samochodu ciężarowego z zalegającego na jego dachu śniegu oraz lodu to obowiązek każdego kierowcy lub właściciela pojazdu.

Duże gabaryty tego typu samochodu pozwalają wykonać tę czynność jedynie przy użyciu odpowiednich konstrukcji umożliwiających pracę na wysokościach. Firma KRAUSE oferuje właścicielom centrów naprawczych, warsztatów samochodowych czy też punktów kontroli pojazdów konstrukcje z rusztowań, które umożliwią stworzenie stacjonarnych lub mobilnych stanowisk do odśnieżania samochodów ciężarowych. Poza sezonem zimowym, narzędzia te będą niezastąpione podczas prac konserwacyjnych i naprawczych dużych pojazdów.

KRAUSE dla motoryzacji
Konstrukcje z rusztowań firmy KRAUSE to stacjonarne lub mobilne narzędzia gwarantujące wygodny dostęp do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów szynowych podczas różnego rodzaju prac. Dzięki dużej liczbie seryjnie produkowanych części, rusztowanie można dopasować do niemal wszystkich środowisk pracy. Konstrukcje te są szczególnie polecane do wyposażenia stacji obsługi kierowców, stacji benzynowych, centrów naprawczych, firm logistycznych i transportowych, warsztatów obsługujących pojazdy komunikacji miejskiej lub innych punktów kontroli pojazdów. Odpowiednio dopasowana wysokość pomostów pozwala na swobodne oczyszczenie pojazdu z zalegającego na dachu śniegu lub lodu. Konstrukcje te umożliwiają również dokonywanie drobnych prac naprawczych naczepy samochodu dostawczego. Opatentowany system połączeń pozwala na szybkie i pewne zbudowanie konstrukcji gwarantującej bezpieczną i komfortową pracę. Pomosty wykonywane są z płyty drewnianej, stali lub aluminium. Warto podkreślić, że konstrukcję można dowolnie rozbudować, Wszystko po to, aby mechanicy czy serwisanci mogli, bez obawy o swoje bezpieczeństwo, skupić się na wykonywanych czynnościach.

Bezpieczeństwo nie tylko zimą
Nowe kryteria w zakresie funkcjonalności i bezpieczeństwa idą w parze z innowacyjnością i praktycznym zastosowaniem rozwiązań KRAUSE. Dzięki temu wyposażenie umożliwiające prace na wysokościach sygnowane marką KRAUSE, gwarantuje ochronę pracowników oraz komfort wykonywanych czynności. Produkty KRAUSE poddawane są także surowym badaniom jakościowym. Dodatkowo, certyfikaty i międzynarodowe patenty, prawa autorskie i wyróżnienia to efekt wdrażania autorskich projektów i szczególnej dbałości o renomę aluminiowych konstrukcji. Nieprzecenioną wartość ma także profesjonalne i kompleksowe doradztwo techniczne, jak również kontrola bezpieczeństwa konstrukcji zastosowanych w różnego rodzaju miejscach pracy.

Naprawy oraz prace konserwacyjne wykonywane przy samochodach dostawczych wymagają odpowiednich konstrukcji, które zagwarantują bezpieczną i komfortową pracę. Firma KRAUSE, lider w dziedzinie drabin, aluminiowych rusztowań jezdnych oraz konstrukcji specjalnych oferuje stacjonarne i mobilne konstrukcje z rusztowań przeznaczone do odśnieżania samochodów ciężarowych. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, stabilny i gwarantujący wygodny dostęp do wyżej położonych miejsc, system rusztowań to idealne rozwiązanie dla centrów logistycznych i transportowych, stacji naprawczych i benzynowych oraz punktów kontroli pojazdów mechanicznych.

Więcej: www.krause-systems.pl


4trucks.pl / KRAUSE

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL