Firma FM Logistic nagrodzona

Firma FM Logistic nagrodzona

FM Logistic zdobywa nagrodę Najlepszego Dostawcy Usług Logistycznych w kategorii Detalicznego Łańcucha Dostaw.

Podczas oficjalnej ceremonii, która odbyła się w dniu 13 listopada w hotelu Steigenberger Airport w Amsterdamie w ramach 11. edycji Europejskiego Szczytu 3PL, firma FM Logistic została przez klientów określona mianem najlepszego dostawcy usług logistycznych w kategorii sektora Detalicznego Łańcucha Dostaw.

Każdego roku, celem tej ceremonii, zorganizowanej przez Eyefortransport, jest wyróżnienie usługodawców logistycznych, którzy, dzień po dniu, pracują, aby organizować i dostarczać swoim klientom doskonałe usługi logistyczne i zawsze oferować im szerszy zakres usług o wartości dodanej.

Firma FM Logistic został oceniona przez panel 17 branż w kategorii Detalicznego Łańcucha Dostaw [z ang. "Retail Supply Chain"]. Ostatecznie to klienci w Europie, firmy przemysłowe i detaliści ukoronowali firmę FM Logistic mianem najlepszego dostawcy usług logistycznych w kategorii Detalicznego Łańcucha Dostaw.

- Otrzymanie tej nagrody to zaszczyt dla FM Logistic. Wybranie nas spośród naszych kolegów jako najlepszego wykonawcy usług 3PL w kategorii Detalicznego Łańcucha Dostaw wskazuje na zaufanie naszych klientów i na to, że doceniają wysoką jakość naszych usług oraz ciągły wzrost ich jakości  - oświadcza, Jean-Christophe Machet - dyrektor generalny FM Logistic.


4trucks.pl / FM Logistic

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL