Nowy Dyrektor Sprzedaży w DB Schenker Logistics

Nowy Dyrektor Sprzedaży w DB Schenker Logistics

Od 21 października 2013 roku stanowisko Dyrektora Sprzedaży w DB Schenker Logistics Polska objął Wojciech Brzuska.

Wojciech Brzuska ma 18 lat doświadczenia w sprzedaży, w tym 11 w branży logistycznej. Pracował między innymi jako Szef Sprzedaży w przedsiębiorstwie z branży FMGG, a przez kolejne 3 lata był Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży w firmie, będącej czołowym dostawcą artykułów biurowych i produktów wyposażenia biur.

Od 2002 roku Wojciech Brzuska związany jest z branżą logistyczną. Rozpoczynał w niej pracę na stanowisku Zastępcy Dyrektora Sprzedaży Spedycji Międzynarodowej, następnie pełnił funkcję Dyrektora Sieci Międzynarodowej i Wiceprezesa Zarządu w jednej z firm logistycznych działającej na naszym rynku. Do jego zadań należało m.in. tworzenie sieci transportu drobnicowego w Regionie Centralnej i Wschodniej Europy.

W DB Schenker Logistics Wojciech Brzuska odpowiada za optymalizację rozwiązań w zakresie sprzedaży. Jego celem jest utrzymanie wysokiej satysfakcji klientów, dostarczanie efektywnych rozwiązań logistycznych, dopasowanych do różnych branż i rynków.

Wojciech Brzuska jest absolwentem anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowych studiów MBA w Warszawie i Poznaniu. W wolnych chwilach chętnie podróżuje, poznaje inne kultury oraz nowych ludzi. Czynnie uprawia sport, m.in. bierze aktywny udział w półmaratonach.


4trucks.pl / DB Schenker Logistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL