Aplikacja STILL EASY na iPada

Aplikacja STILL EASY na iPada

STILL, czołowy producent wózków widłowych, dołączył do laureatów prestiżowej nagrody Red Dot Best of the Best, doceniającej najwyższą jakość wzornictwa i funkcjonalności.

Jury wyróżniło aplikację STILL EASY na iPada za wyjątkowy design i innowacyjny sposób obsługi.

Red Dot Design Award, powstały w 1954 roku, jest jednym z największych konkursów wzornictwa, uznanym na całym świecie jako potwierdzenie najwyższej jakości i estetyki. Spośród 6800 nadesłanych w tym roku zgłoszeń, międzynarodowy panel ekspertów wybrał laureatów w trzech kategoriach: Product Design, Design Concept i Communication Design. Aplikacja STILL EASY, oprócz nagrody w ostatniej z nich, uhonorowana została również tytułem Red Dot Best of the Best, nadawanym najbardziej wyróżniającym się projektom.

O przyznaniu nagrody zadecydowało optymalne połączenie wzornictwa i funkcjonalności z wyjątkowo atrakcyjną oprawą wizualną. - Aplikacja STILL EASY na iPada robi wrażenie swoim minimalistycznym, lecz mimo to eleganckim wzornictwem, jak i nowatorską koncepcją wykorzystania obracanych o 360 stopni obrazów do tworzenia wirtualnych prezentacji - czytamy w uzasadnieniu Jury. - Jednocześnie, aplikacja pozwala na oglądanie produktów w urządzeniach mobilnych wyposażonych w czujnik ruchu, wykorzystujący przy tym elementy zabawy.

Aplikacja STILL EASY, zaprojektowana przez agencję kreatywną Melting Elements , jest innowacyjnym narzędziem dedykowanym zarówno globalnemu działowi sprzedaży firmy STILL, jak i aktualnym oraz potencjalnym klientom. Umożliwia ona wyszukiwanie modeli pojazdów, dopasowanych do potrzeb użytkownika, zapoznanie się z parametrami technicznymi, dostępnymi materiałami interaktywnymi oraz wizualizacją wnętrza kabiny operatora. STILL EASY dostarczając najnowszych wiadomości dotyczących firmy, pozwala być na bieżąco z trendami na rynku intralogistycznym.

- Jesteśmy dumni z faktu, że od wielu lat wzornictwo i funkcjonalność naszych produktów potwierdza pozycję firmy wśród liderów branży - komentuje wygraną Matthias Klug, dyrektor ds. międzynarodowej komunikacji korporacyjnej w STILL. - Przyznanie tej nagrody jest dowodem na to, że możemy dostarczać naszym klientom produkty i usługi charakteryzujące się najwyższym stopniem innowacji - dodaje.


4trucks.pl / STILL

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL