Speedline Truck na targach SOLUTRANS 2013

Speedline Truck na targach SOLUTRANS 2013

Od 19 do 23 listopada Speedline Truck będzie po raz pierwszy uczestniczyć w SOLUTRANS, międzynarodowych targach rozwiązań transportowych w Lionie, we Francji.

W ten sposób umacnia swoją pozycję na rynku francuskim, z zamiarem osiągnięcia w przyszłości głównej pozycji również tutaj.

W ramach ekspansji obecności na rynku światowym Speedline Truck, która szczyc i się znanym i cenionym asortymentem kutych felg aluminiowych, zamierza wzbudzić wielkie zainteresowanie i już teraz przygotowuje się do intensywnych i bezpośrednich kontaktów z klientami na targach, a także do prezentacji aktualności i nowego stoiska.

Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana publiczności nowa SLT 3099 w rozmiarze 22,5x11,75", ET 0, jedyna obecnie na rynku felga z homologacją ABE dla niemieckiego rynku części zamiennych . Ponadto zostaną przedstawione inne ciekawe rozwiązania jak felgi ET120 i ET 135 w rozmiarze 22,5x11,75", o nośności 5000 kg. Speedline Truck jest jedynym obecnie producentem felg z metalu lekkiego, który może się poszczycić tak kompletnym asortymentem produktów o tej nośności w tym rozmiarze.

Poza tym na stoisku Speedline Truck, Hala 5, Stoisko S142, zwiedzający będą mogli odkryć wartościowe rozwiązania felg dla traktorów i autobusów, jak również ekskluzywną powierzchnię diamentową. Po IAA 2013 Speedline Truck po raz kolejny poleca się jako producent kutych felg aluminiowych o zaawansowanej technologii, będący w stanie zaoferować wysokiej jakości rozwiązania, które mają na celu wzrost wydajności transportu.

Cały asortyment produktów zaprezentowany na targach SOLUTRANS w zakresie wyp osażenia oryginalnego dla samochodów ciężarowych, producentów naczep i dystrybutorów jest dostępny za pośrednictwem spółki stowarzyszonej RONAL FRANCE S.A.S, jak również u wybranych partnerów na rynku części zamiennych.

Więcej: www.speedline-truck.com 


4trucks.pl / Speedline Truck

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL