GEFCO Argentyna rozbudowuje flotę własnych ciężarówek

GEFCO Argentyna rozbudowuje flotę własnych ciężarówek

W czerwcu 2013 r. jednostka Overland w GEFCO Argentyna zmodernizowała częściowo swoją flotę, zakupując 9 ciężarówek, które będą wykorzystywane do przewozów pomiędzy Argentyną a Brazylią.

Nowe pojazdy marki Scania (model P360 LA 4x2) są wyposażone w zaawansowane rozwiązania zarówno z zakresu technologii motoryzacyjnej, jak i komfortu, bezpieczeństwa oraz norm środowiskowych.

Ciężarówki są wyposażone w bardziej ergonomiczną kabinę, 12-stopniową skrzynię biegów oraz system Scania Driver, który daje kierowcom dostęp do informacji w czasie rzeczywistym dzięki umieszczonym na pojeździe czujnikom. Nowe ciężarówki spełniają europejskie normy Euro3 i Euro4, wyznaczające maksymalne limity zanieczyszczeń dla pojazdów kołowych.

- Odnowienie floty ciężarówek wpisuje się w działania środowiskowe, które są korzystne zarówno dla naszych klientów, jak i dostawców, a przede wszystkim dla bezpieczeństwa kierowców - cieszy się z inwestycji Fernando Bacigalupo, dyrektor Overland w GEFCO Argentyna. - Nowocześniejsze i wyposażone w zaawansowane technologie pojazdy zagwarantują kierowcom większe poczucie bezpieczeństwa i lepszy komfort jazdy.


4trucks.pl / GEFCO

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL