Autobusy LIDER 9 dla PKS w Łomży

Autobusy LIDER 9 dla PKS w Łomży

W dniu 6 listopada br. kolejne autobusy AUTOSAN zostały przekazane klientowi.

Tym razem były to trzy międzymiastowe AUTOSAN-y LIDER 9, które przedwczoraj ekipa techniczno-handlowa Spółki dostarczyła do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Łomży. Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego w pojazdach tych zamontowane zostały silniki IVECO spełniające normę czystości spalin EEV oraz manualne skrzynie biegów ZF. Komfort i bezpieczeństwo podróżowania zapewnione są m. in. poprzez klimatyzację z indywidualnymi nadmuchami dla pasażerów, indywidualne oświetlenie oraz wygodne, uchylne fotele pasażerskie z przesuwem bocznym i 3 pkt. pasami bezpieczeństwa. Pojemność pasażerska każdego autobusu to 33 miejsca siedzące (plus miejsce pilota) oraz 18 miejsc stojących.

Pozytywne opinie dotyczące zakupionych pojazdów wyrażali przedstawiciele Zarządu i Rady Nadzorczej PKS w Łomży, którzy uczestniczyli w odbiorze autobusów.

Spotkały się one również z uznaniem kierowców Przedsiębiorstwa, którzy przetestowali je zaraz po przekazaniu przez przedstawicieli AUTOSAN.

PKS w Łomży jest kolejną firmą, która mimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się AUTOSAN popiera nasze działania zmierzające do kontynuacji i rozwoju produkcji autobusów w Sanoku.
Po raz kolejny deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania wyrażanego przez naszych kontrahentów.

Autobusy opuszczające mury fabryki to najlepszy dowód na to, że zgodnie z deklaracjami Syndyk, który od 7 października br. kieruje działalnością AUTOSAN S.A. zamierza kontynuować produkcję Spółki, zarówno w zakresie autobusów, jak i innych wyrobów.


4trucks.pl / AUTOSAN SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL