Nagrody Home & Market przyznane

Nagrody Home & Market przyznane

W dniu 28 października 2013 r. redakcja magazynu Home & Market wręczyła nagrody "Najlepszy Partner w Biznesie 2013".

Laureatem w kategorii "Leasing" został po raz kolejny EFL. Jest to już piąta statuetka przyznana firmie przez magazyn ekonomiczny. 

Tegoroczna gala wręczenia nagród Home & Market odbyła się w hotelu Hyatt w Warszawie. Uroczystość poprowadziła dziennikarka i prezenterka Anna Popek. Nagrodę w imieniu EFL odebrał Radosław Woźniak, Wiceprezes EFL.

- Każda statuetka "Najlepszy Partner w Biznesie" ma dla nas bardzo duże znaczenie. EFL to już nie tylko największa firma leasingowa, ale także dostawca kompleksowych rozwiązań finansowych takich jak: leasing, faktoring, pożyczka, ubezpieczenia czy usługi okołofinansowe. Kapituła konkursu doceniła nas także za bycie prekursorem we wprowadzaniu niestandardowych produktów - tym razem unikalnego na polskim rynku produktu Leasingu Swobodnego, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą we własnym zakresie regulować wysokość spłaty rat obniżając je nawet do 1 zł. Mam nadzieję, że w kolejnych latach okażemy się równie skuteczni w oczach naszych partnerów biznesowych - powiedział Radosław Woźniak odbierając nagrodę.

"Najlepszy Partner w Biznesie" jest doroczną nagrodą przyznawaną przez magazyn
Home & Market. Celem rankingu jest uhonorowanie instytucji, mogących poszczycić się w minionym roku największymi osiągnięciami w szeroko rozumianym obszarze biznesowym. W każdej kategorii pod uwagę brane jest miejsce w rankingach H&M, poziom i jakość komunikacji, usług, produktów; oceny uzyskane w sondażach klienckich H&M, dotychczas zdobyte nagrody branżowe.


4trucks.pl / Europejski Fundusz Leasingowy

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL