BP FleetMove

BP FleetMove

Kierowcy flot mogą teraz skorzystać z BP FleetMove, wszechstronnego rozwiązania w zakresie telematyki, które jeszcze bardziej zmniejsza koszty firmy, dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu oraz kontroli wydatków.

- Firma BP była inicjatorem wielu zmian na polskim rynku, zawsze w czołówce tych, którzy dostrzegali potencjał w nowoczesnych rozwiązaniach - mówi Bogdan Kucharski, Dyrektor Generalny BP Europa SE, Oddział w Polsce. - Jako pierwsi wycofaliśmy z oferty paliwa ołowiowe, wprowadziliśmy paliwa wzbogacone BP Ultimate, zbudowaliśmy największą w Polsce sieć myjni bezdotykowych czy też zaproponowaliśmy klientom zupełnie nową jakość gastronomii na stacjach - kawiarenki Wild Bean Cafe. Wprowadzenie BP FleetMove - kolejnego innowacyjnego rozwiązania do bogatej oferty cenionych na rynku kart paliwowych BP PLUS - to element naszej strategii, której celem jest podnoszenie standardów usług proponowanych klientom.

Bezpieczne tankowanie
BP PLUS już teraz gwarantuje bezpieczne przeprowadzanie transakcji, dzięki unikalnemu systemowi autoryzacji on-line oraz pracy zespołu wyspecjalizowanego w wykrywaniu nieprawidłowości.
BP FleetMove oferuje jeszcze dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo. Dzięki połączeniu danych transakcyjnych z danymi ze zbiornika paliwa w ciężarówce, w ciągu 30 minut po zdarzeniu generowane są powiadomienia i alerty.

Rekomendowanie stacji
Dane pojazdu z nawigacji, tachografu oraz zbiornika paliwa zapewniają błyskawiczne wskazanie dogodnej stacji wzdłuż zaplanowanej trasy.

Optymalne stacje wybierane są w oparciu o preferencje kierownika floty, takiej jak kraj, marka, dostępne usługi, typ stacji, poziom zniżek, maksymalny czas dojazdu oraz odległość.

Doradca Kierowcy
BP FleetMove komunikuje się bezpośrednio z kierowcami i sugeruje bardziej oszczędny styl jazdy w czasie rzeczywistym. Doradca Kierowcy umożliwia szybki podgląd danych dotyczących efektywności jazdy, np. nadmierne pozostawianie pojazdu na biegu jałowym, przekraczanie prędkości, nadmierne przyspieszanie, gwałtowne hamowanie, jazdę na nieodpowiednim biegu i korzystanie z tempomatu.

Wszystkie te wyjątkowe funkcje oparte są na rozwiązaniu Omnitracs, które zapewnia pełną integrację z różnymi systemami zarządzania stosowanymi przez firmy transportowe, możliwość śledzenia i monitorowania, przestrzegania czasu pracy kierowcy, raportowania kluczowych wskaźników efektywności, jak również wiele innych funkcjonalności, które są nowością w branży.

Omnitracs, spółka z grupy Qualcomm, oferuje najszerszy zakres rozwiązań w zakresie telematyki. Jej usługi cieszą się opinią bardzo solidnych i niezawodnych - firma sprzedała już ponad 1,5 mln urządzeń na całym świecie i ma ponad 10 tys. klientów w 39 krajach.

Instalacja urządzenia
BP FleetMove jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi ciężarówkami, bez względu na markę i rok produkcji. Instalacja urządzenia w ciężarówkach jest prosta i niedroga. Klienci, którzy korzystają z oprogramowania do zarządzania flotą, mogą je łatwo zintegrować z BP FleetMove i korzystać z dodatkowych funkcji bez niepotrzebnych zakłóceń.

- Biznes karciany w Polsce jest bardzo dynamiczny - firmy mające w swojej ofercie karty paliwowe muszą wciąż aktywnie starać się o zainteresowanie klienta. Ważna jest skuteczność w rywalizowaniu o pozycję produktu na rynku. Dla klienta to bardzo dobra opcja, bo gra między konkurentami skutecznie mobilizuje do pracy nad ciągłym uatrakcyjnianiem oferty - mówi Piotr Sokołowski, Dyrektor Działu Kart Paliwowych BP Europa SE, Oddział w Polsce. - W BP cały czas szukamy rozwiązań ważnych z punktu widzenia użytkownika karty. Mamy nadzieję, że BP FleetMove będzie skutecznym i wydajnym narzędziem zarówno dla fleet managerów, jak i kierowców, ułatwi ich pracę i wpłynie na obniżenie kosztów utrzymania floty.

Więcej informacji na temat BP FleetMove można uzyskać na stronie www.bpplus.pl


4trucks.pl / BP Europa SE

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL