Uboat-Line pozyskał kolejnego ważnego partnera z Danii

Uboat-Line pozyskał kolejnego ważnego partnera z Danii

Notowana na NewConnect Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji, Uboat-Line, rozpoczęła współpracę z duńskim armatorem Faergen, który obsługuje połączenia promowe z Danii, Szwecji i Niemiec na wyspę Bornholm.

- Dzięki posiadaniu bezpośredniego konta u tego armatora będziemy mogli sprawnie i na korzystnych warunkach oferować jego połączenia naszym klientom - powiedział wiceprezes zarządu Uboat-Line Tomasz Wacięga.

Faergen to duński renomowany armator, którego historia sięga 1866 r. Obecnie oferuje przewozy promowe na pięciu trasach. To już kolejny armator w ciągu ostatnich miesięcy z którym Uboat-Line podpisał nową umowę. W ostatnim czasie notowana na NewConnect spółka informowała o partnerstwie z takimi armatorami jak Color Line (lider norweskiego rynku przewozów promowych), irlandzkim Irish Ferriesh, fiński Tallink Silja czy działającymi na Morzu Śródziemnym Blue Star Ferries, Anek Lines i Super Fast Ferries. Osobną umowę podpisano też z dużą agencją Grimaldi Lines Cargo Services, która oferuje przeprawy w basenie Morza Śródziemnego liniami: Spain Lines; Sicily Lines, Tunisia Lines, Sardinia Lines, Malta Lines, Morocco Lines, Greece Lines & Montenegro.

Wszystkie te umowy rozszerzają oraz dopełniają w znaczący sposób dotychczasową ofertę spółki, która obejmuje rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne, a także fracht morski i sprzedaż winiet.

Uboat-Line specjalizuje się w obsłudze firm transportowych. Oferuje im kompleksową usługę, która obejmuje m.in. rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne a także fracht morski. Oferta Spółki obejmuje też sprzedaż winiet na przejazdy we Francji, Hiszpanii i Włoszech oraz serwis i obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy.


4trucks.pl / Uboat-Line S.A.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL