Suwałki - nowy punkt na mapie Volvo Trucks

Suwałki - nowy punkt na mapie Volvo Trucks

Na mapie Volvo Trucks w Polsce w grudniu ubiegłego roku pojawił się nowy punkt sprzedaży i serwisu Volvo Truck Center - Suwałki.

W dniu 13 września 2013 dokonano uroczystej inauguracji działalności tej najdalej na północny - wschód wysuniętej placówki.

Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale Klientów działających w tej części kraju, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

Volvo Suwałki 2

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo uczestniczyli licznie zgromadzeni goście: przede wszystkim Klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

- Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Suwałkach, Volvo Trucks robi kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, dzięki temu, że jesteśmy bliżej Państwa - naszych klientów, zarówno pozycja, jak i oferta firmy w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona - powiedziała podczas inauguracji Małgorzata Kulis, dyrektor Zarządzający Volvo Truck Center Polska.

W Polsce działa obecnie 12 punktów Volvo Truck Center oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Suwałkach znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Serwis Volvo Truck Center w Suwałkach zajmuje powierzchnię 600 m2, na które składają się dwa pełnoprzejazdowe stanowiska naprawcze, część biurowa oraz magazynowa. Serwis zatrudnia 8 osób i świadczy pełną gamę usług serwisowych.

Nowy punkt znajduje się na terenie bazy PKS Suwałki, przy trasie nr 8.


4trucks.pl / Volvo Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL