Japoński gigant w Kampinosie

Japoński gigant w Kampinosie

Lider rynku farmaceutycznego, Takeda Pharma wybrała DSV Solutions. Firma rozpocznie współpracę z operatorem logistycznym w październiku 2013 roku.

Japońska Takeda Pharma zacznie składować swoje towary w kampinoskim magazynie pod koniec roku. Towar będzie przechowywany w temperaturze +15 / +25 °C i będą to głównie substancje czynne (Active Pharmaceutical Ingredients) oraz materiały opakowaniowe.

- Nawiązanie współpracy z kolejnym klientem z sektora farmaceutycznego to dla nas wyzwanie i jednocześnie potwierdzenie rosnącej roli DSV Solutions jako operatora specjalizującego się w obsłudze firm z branży farmaceutycznej. Cieszymy się, że Takeda Pharma dołączyła do grona naszych klientów - komentuje Agata Grenda, dyrektor sprzedaży DSV Solutions.

Istniejący od połowy 2012 roku, nowoczesny skład konsygnacyjny w Centrum Logistycznym w Kampinosie koło Warszawy, to powierzchnia 2,500 m2, która została wydzielona wyłącznie pod składowanie produktów farmaceutycznych. Japońska firma dołączy do dotychczasowego klienta DSV, Omega Pharma Poland odsługiwanego od sierpnia 2012 roku.


4trucks.pl / DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL