Uboat-Line podpisuje nową umowę na rynku brytyjskim

Uboat-Line podpisuje nową umowę na rynku brytyjskim

Notowana na NewConnect Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji, Uboat-Line, podpisała umowę na realizację przepraw promowych z brytyjskim przewoźnikiem Wight Link.

Umowa umocni pozycję spółki na ważnym rynku brytyjskim.

- Rozszerzanie oferty i pozyskiwanie nowych partnerów to część naszej strategii, dzięki której Uboat-Line notuje bardzo dynamiczne wzrosty wyników. Umowa z Wight Link przełoży się na wzmocnienie naszej pozycji na rynku brytyjskim i będzie miała pozytywny wpływ na przyszłe wyniki spółki - powiedział Tomasz Wacięga, Wiceprezes Zarządu Uboat-Line S.A.

Wight Link jest brytyjskim przewoźnikiem promowym z ponad stuletnim doświadczeniem. Oferuje transport najnowocześniejszymi i najszybszymi jednostkami pomiędzy Anglią a Wyspą Wight. Przewoźnik operuje trzema superszybkimi promami, przeznaczonymi do obsługi ruchu pasażerskiego, a jego flotę uzupełnia jedenaście konwencjonalnych promów samochodowych i pasażerskich.

Uboat-Line specjalizuje się w obsłudze firm transportowych. Oferuje im kompleksową usługę, która obejmuje m.in. rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne a także fracht morski. Oferta Spółki obejmuje też sprzedaż winiet na przejazdy we Francji, Hiszpanii i Włoszech oraz serwis i obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy.


4trucks.pl / Uboat-Line S.A.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL