Grupa DBK z nową stroną internetową

Grupa DBK z nową stroną internetową

Grupa DBK, holding połączonych kapitałowo spółek świadczących usługi dla firm z sektora TSL, drugą połowę roku rozpoczyna z nową, dynamiczną stroną internetową.

To kolejny krok na drodze do standaryzacji procedur obowiązujących w należących do Grupy DBK firmach.

Dotychczas działające pod szyldem Grupy DBK spółki firmowały się umieszczoną pod adresem dbk.com.pl stroną będącą swego rodzaju katalizatorem treści. Wyznawana przez Grupę filozofia Total Care oznacza jednak nie tylko możliwość realizacji wszystkich usług w jednym miejscu, ale także wspólny głos. Dlatego też w połowie lipca pod adresem www.grupadbk.com  została uruchomiona nowa strona. Znaleźć można na niej wiele praktycznych informacji na temat zarówno całej Grupy, jak i poszczególnych spółek. Właściciele firm transportowych mogą jeszcze lepiej poznać pełną ofertę Grupy DBK. Prócz aktualności, opisu usług i wizytówek spółek, na stronie nie brakuje także artykułów motoryzacyjnych i poradnikowych.

Tym, co już na pierwszy rzut oka wyróżnia stronę, jest dynamiczny layout, nowoczesne fonty oraz kolorystyka zgodna z najnowszymi trendami, a jednocześnie spójna z pozostałymi elementami komunikacji Grupy DBK. - Nowa strona internetowa miała odzwierciedlać główne wartości Grupy DBK - nowoczesność, otwartość, chęć dialogu i podejmowania dwustronnej komunikacji, a przede wszystkim Total Care, czyli kompleksową obsługę w jednym miejscu. Wcześniej nasi klienci informacji na temat działalności i oferty poszczególnych spółek z Grupy DBK musieli poszukiwać na osobnych stronach. Teraz do ich dyspozycji oddajemy zunifikowane i intuicyjne narzędzie, które jest kompletnym źródłem informacji o wspólnej ofercie Grupy. Pierwsze statystyki wejść i czasu obecności na stronie pokazują, że był to właściwy kierunek. Wierzymy również, że dla klientów wartościowy okaże się regularnie aktualizowany dział "Warto przeczytać", w którym znaleźć można m.in. artykuły z magazynu "Szerokości!": wywiady, ciekawostki, redakcyjne testy pojazdów z oferty Grupy DBK czy porady serwisowe - mówi Beata Dębska, Marketing Manager Grupy DBK.

Na nowej stronie klienci znajdą także szczegółową, interaktywną mapę punktów sieci serwisowej Grupy DBK. Umożliwia ona szybkie odnalezienie punktu wyspecjalizowanego w realizacji danej usługi bądź obsłudze pojazdów ciężarowych danej marki. Z myślą o obecnych i przyszłych klientach spoza granic Polski uruchomiono jednocześnie trzy wersje językowe strony - angielską, niemiecką i rosyjską. Za projekt i realizację strony oraz redakcję treści odpowiadała agencja wydawnicza PressToRead.


4trucks.pl / Grupa DBK

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL