Już ponad 100 eOględzin LeasePlanu

Już ponad 100 eOględzin LeasePlanu

Innowacyjna usługa opracowana przez LeasePlan Fleet Management służy stałej kontroli stanu użytkowanej floty.

eOględziny to pierwsze tego typu narzędzie na polskim rynku, uruchomione pilotażowo w styczniu tego roku. Zainteresowanie nowoczesną aplikacją z miesiąca na miesiąc jest coraz większe.

Zaprojektowana przez specjalistów LeasePlan aplikacja umożliwia określenie faktycznego stanu leasingowanego pojazdu przez cały okres trwania umowy i daje fleet managerom stały dostęp do informacji o sposobie eksploatacji floty. Pozwala kontrolować koszty i minimalizować wydatki.

- Rozwiązanie to bardzo dobrze oceniają szczególnie firmy posiadające duże floty. W takich przedsiębiorstwach kierowcy jeżdżą po całej Polsce, więc trudno weryfikować stan pojazdów na bieżąco. Często manager widzi auto jedynie w momencie wydania i zdania - podsumowuje Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan.

Narzędzie oparte jest na formularzu internetowym i aplikacji na urządzenia mobilne (smartfony i tablety). Takie nowoczesne oględziny trwają tylko 15 minut i tuż po wykonaniu przeglądu uzyskuje się kompleksowy raport wraz ze zdjęciami, do wglądu na portalu LeasePlan online, dostępny po zalogowaniu w każdej porze czy miejscu. Firma użytkująca flotę wskazuje tylko samochody, które chce poddać ocenie, natomiast LeasePlan przejmuje na siebie wszelkie działania administracyjne z tym związane (np. umawianie użytkowników na wizyty w serwisach). Za pośrednictwem tego rozwiązania kierowcy i serwisanci mają możliwość określania tego, jaki jest stan samochodu i co się z nim dzieje przez cały czas trwania umowy najmu.

Usługa jest adresowana do klientów chcących szczegółowo i skrupulatnie kontrolować koszty, np. poprzez weryfikację wydatków powodowanych nadmiernym zużyciem lub uszkodzeniami pojazdów.


4trucks.pl / LeasePlan Fleet Management

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL