FM Logistic wygrywa przetarg na obsługę Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

FM Logistic wygrywa przetarg na obsługę Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

FM Logistic zdobyło nowego klienta z branży household, personal care i healthcare.

Międzynarodowy operator logistyczny od maja br. realizuje usługi transportowe dla Reckitt Benckiser (Poland) S.A., światowego lidera w produkcji detergentów, środków czystości i higieny osobistej oraz leków bez recepty.

Kontrakt obejmuje usługi transportu i dystrybucji z magazynu Reckitt Benckiser w Nowym Dworze Mazowieckim (household i personal care) dla rynku polskiego, litewskiego, łotewskiego oraz estońskiego. O wygranej w przetargu zdecydowało doświadczenie FM Logistic w kompleksowej realizacji projektów dystrybucyjnych uwzględniając transport całopojazdowy oraz drobnicowy. Firma prowadzi wiele trójstronnych, analogicznych misji logistycznych z innymi klientami gdzie operatorem magazynowym jest inne przedsiębiorstwo logistyczne.

- Cieszy nas, że do grona naszych klientów dołączył tak wymagający klient. Dystrybucja dla Reckitt Benckiser charakteryzuje się wysokimi progami wskaźników jakości, którym zamierzamy sprostać - mówi Magdalena Lubańska, dyrektor Transportu Krajowego, w FM Logistic Polska.

Reckitt Benckiser jest światowym liderem w produkcji detergentów i środków czystości oraz wiodącą firmą w dziedzinie środków higieny osobistej i leków bez recepty. Posiada oddziały w 60 krajach, a w 200 sprzedaje swoje produkty. Na sukces Reckitt Benckiser pracuje ponad 30 000 osób na całym świecie. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie sięgają po najwyższej jakości produkty z portoflio Reckitt Benckiser takie jak: Finish, Vanish, Airwick, Cillit Bang, Harpic, Woolite, Calgon, Bryza, Dosia, Lovela, Dettol, Scholl, Durex, Veet, Strepsils, Nurofen, Gaviscon.

Trzy główne domeny działalności firmy FM Logistic to: składowanie i handling towarów, transport krajowy i międzynarodowy oraz usługi stanowiące wartość dodaną, takie, jak: co-manufacturing i co-packing. FM Logistic, jako jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce, mogący pochwalić się wiodąca pozycją w obszarze magazynowania towarów i produktów oraz ugruntowanym statusem eksperta w dziedzinie co-manufacturingu i co-packingu, w ostatnim czasie intensywnie rozwija zakres świadczonych usług transportowych.

Klienci FM Logistic to sieci handlowe oraz czołowi krajowi i międzynarodowi producenci artykułów spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, codziennego użytku, środków czystości, sprzętu high-tech i motoryzacyjnego.

Więcej informacji: www.fmlogistic.com 


4trucks.pl / FM Logistic

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL