STILL FM-4W - transport we właściwym kierunku

STILL FM-4W - transport we właściwym kierunku

Wiele branż, w których magazynowane są towary o niestandardowych gabarytach wymaga dedykowanych rozwiązań logistycznych, jednocześnie oczekując sprzętu uniwersalnego.

Dlatego wózek techniki magazynowej STILL FM-4W jest przeznaczony nie tylko do transportu długich ładunków, ważących nawet do 2,5 tony, ale także standardowych palet i zbiorników.

FM-4W 25 łączy w sobie komfort pracy, kompaktowość i uniwersalne zastosowanie. Wózek z przesuwnym masztem przeznaczony jest do pracy we wnętrzach hal do transportowania długich ładunków i składowania na dużych wysokościach do 9m. Dzięki możliwości jazdy w czterech kierunkach, umożliwia sprawne manewrowanie wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Zaprojektowany został głównie z myślą o wygodzie użytkowania przez operatora. Praca w wąskich korytarzach magazynowych jest ułatwiona dzięki przesuwanemu fotelowi, który pozwala na indywidualne dopasowanie pozycji roboczej. Regulowana jest też kierownica, dzięki czemu operator może dopasować jej wysokość i odległość. Wspomniany wcześniej komfortowy fotel posiada szereg zalet: hydrauliczną amortyzację i funkcję pochylania, które utrzymują operatora w stałej pozycji, absorbując drgania. Sprawia to, że pracownik nie czuje zmęczenia, ale również zabezpiecza jego kręgosłup przed negatywnym wpływem wibracji. Dla komfortu sterowania urządzeniem w kabinie umieszczono także tapicerowany podłokietnik.

FM-4W 25 wyposażony jest w przesuwny, panoramiczny maszt o maksymalnej wysokości podnoszenia 9 metrów. Dodatkowo dla zapewnienia większego bezpieczeństwa, wózek posiada zoptymalizowaną pod kątem widoczności osłonę dachu. Operator, pomimo pracy z ponadgabarytowym ładunkiem, ma pełną widoczność w każdym kierunku. Maszyna posiada napęd elektryczny o napięciu 48V co pozwala na rozwinięcie prędkości maksymalnej 14 km/h. Sterowanie odbywa się poprzez cztery ergonomiczne, pojedyncze dźwignie.


4trucks.pl / STILL

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL