Nowy Stralis Hi-Way w grze Euro Truck Simulator 2

Nowy Stralis Hi-Way w grze Euro Truck Simulator 2

Nowy Iveco Stralis Hi-Way jest jednym z bohaterów gry wideo Euro Truck Simulator 2.

To jeden z najpopularniejszych symulatorów jazdy, należący do najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w Europie, dostępny na całym świecie w ponad 30 językach. W najnowszej edycji wydawca gry, firma SCS Software, na podstawie uzyskanej licencji, umożliwia graczom wirtualną jazdę ciężkim pojazdem marki Iveco.

Zespół twórców z SCS wykorzystał nowe techniki modelowania do opracowania imponującej repliki "Międzynarodowego Samochodu Ciężarowego Roku 2013". W rezultacie wszystkie detale nowego Stralisa Hi-Way zostały odwzorowane wyjątkowo realistycznie.

W Euro Truck Simulator 2 zanim gracz usiądzie za kierownicą nowego Stralisa Hi-Way, może skonfigurować pojazd wybierając poszczególne jego cechy oraz rodzaj ładunku. Celem gry jest dostarczenie ładunku w wyznaczonym czasie i bez przekraczania dozwolonej prędkości. Gracz prowadzony przez system nawigacji GPS pokonuje trasę wiodącą przez ponad 60 europejskich wielkich miast, mija stacje benzynowe, punkty poboru opłat na autostradach i odpoczywa na wyznaczonych parkingach.

Zaprojektowanie poszczególnych ciężarówek na potrzeby Euro Truck Simulator 2 wymagało wielomiesięcznej precyzyjnej pracy, której efektem są kompleksowe trójwymiarowe modele dostępne w grze. Wnętrze kabiny Stralisa Hi-Way jest odwzorowaniem prawdziwego pojazdu w najdrobniejszych szczegółach, łącznie z widokiem we wstecznych lusterkach. Efektywna i ergonomiczna deska rozdzielcza jest "wykonana" z takich samych materiałów wysokiej jakości, jak oryginał, a poszczególne przełączniki przy jej krawędziach i na konsoli centralnej są doskonale widoczne i znajdują się w zasięgu wirtualnej ręki gracza. Parametry dotyczące dynamiki jazdy i informacje niezbędne do zachowania jej maksymalnego bezpieczeństwa są wyświetlane na identycznych wskaźnikach, jak w prawdziwym pojeździe.

Dzięki nawiązanej współpracy marka Iveco i jej flagowy model w segmencie ciężkich pojazdów trafiły do świata gier, zaspakajając rosnące potrzeby aktywnej społeczności fanów Euro Truck Simulator 2, która rozwija się na całym świecie.

Krótkie demo nowego Stralisa Hi-Way w Euro Truck Simulator 2 można obejrzeć w serwisie YouTube pod adresem:
www.youtube.com/watch?v=1pB_S-jDd68.


4trucks.pl / Iveco Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL