Druga edycja Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy - tym razem Citan

Druga edycja Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy - tym razem Citan

Po ogromnej popularności mistrzostw ekonomicznej jazdy, Mercedes-Benz ogłasza drugą edycję zmagań otwartych dla wszystkich właścicieli i użytkowników samochodów dostawczych.

Tym razem śmiałkowie zmierzą się o tytuł najbardziej oszczędnego kierowcy Citana. Na najlepszego poza chwałą czeka bardzo atrakcyjna nagroda.

Zainteresowanie zeszłoroczną edycją mistrzostw Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy przerosło oczekiwania organizatorów - do rywalizacji zgłosiło się ponad 1200 kierowców! W związku z tym postanowiono zorganizować drugą edycję mistrzostw ekonomicznej jazdy, w której wziąć udział mogą właściciele i użytkownicy samochodów dostawczych wszystkich marek.

Po zeszłorocznych rekordach oszczędności w Vito, przyszła kolej na najmłodszego członka rodziny samochodów dostawczych Mercedes-Benz. Uczestnicy konkursu będą mogli udowodnić swoje umiejętności w modelu Citan 109 CDI furgon z pakietem Blue Efficiency. Szczególnie powinno to zainteresować użytkowników pojazdów segmentu kombivanów.

Zmagania rozpoczynają się 15 lipca i potrwają do 31 sierpnia. Jazdy konkursowe przeprowadzić będzie można w większości autoryzowanych salonów Mercedes-Benz. W tym celu należy będzie się zarejestrować na stronie www.vaneconomy.pl  oraz wybrać swego najbliższego dealera. Jego przedstawiciel umówi się z zainteresowanym na trwającą 20-40 minut jazdę konkursową w dogodnym czasie.

Do jesiennego finału przejdą najlepsi uczestnicy konkursu u wszystkich biorących udział w akcji dealerów. W związku z tym poziom trudności poszczególnych tras nie będzie miał wpływu na szanse awansu.
Na mistrza czeka bardzo atrakcyjna dla każdego kierowcy nagroda - roczny zapas paliwa w formie bonu opiewającego na kwotę 18.000 zł!

Zapraszamy od 15 lipca do zapisów na stronie internetowej www.vaneconomy.pl 


4trucks.pl / Mercedes-Benz Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL