PKS Gdańsk - Oliwa sponsorem przeprawy szwedzkich ciężarówek

PKS Gdańsk - Oliwa sponsorem przeprawy szwedzkich ciężarówek

Firma PKS Gdańsk - Oliwa SA właściciel największego w Polsce Portalu Przepraw Promowych Promy24.com we współpracy z firmą Polferries przeprawią najpiękniejsze tuningowane pojazdy na tegoroczny zlot Master Truck, który odbędzie się w Opolu w dniach 19 - 21 lipca 2013.

Na Międzynarodowym Zlocie Ciężarowych Pojazdów Tuningowanyh MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty, Szwecję godnie reprezentować będą jedne z najpiękniejszych skandynawskich, tuningowanych pojazdów. Pierwszy z nich to, znana publiczności - imponująca Scania "Las Vegas" należąca do firmy Pierr Hall's Transport AB. Natomiast drugi pojazd płynący promem z Nynäshamn - to całkowita nowość na polskim zlocie Scania "Indian" z firmy T Gahnes Akeri. Obydwa pojazdy są całkowicie zmodyfikowane w stosunku do fabrycznych pojazdów, jakimi były przed przemianą. Scania Las Vegas jest ozdobiona w motywy inspiorowane tym miastem oraz słynnym przebojem zespołu ZZ Top, którego postacie są namalowane na kabinie pojazdu. Wewnątrz ciężarówki króluje skóra, a całość tapicerki została wykonana w polskim warsztacie tuningowym firmy Repiński Kościerzyny. Scania Tudde Gahnes'a zachwyca odwzorowaniem, namalowanej na karoserii pojazdu, twarzy indiańskiej squaw, która wygląda jak żywa. Wewnątrz kabiny królują kimaty wprost z indiańskiego tipi - panują tam naturalna zamszowa skóra oraz lisie futra. Z głośników sączy się muzyka indiańskich fujarek. Najbardziej imponująca jest jednak błyszcząca niczym lustro zabudowa samowyładowcza oraz fakt, że na co dzień kierowca wozi pojazdem materiały budowlane.

Obydwie ciężarówki będzie można zobaczyć na żywo tylko w Opolu na zlocie Master Truck. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 lipca 2013 na Autodromie Delta mieszczącym się na terenie lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Pojazdy pojawią się na zlocie dzięki hojności firmy PKS Gdańsk-Oliwa, właściciela portalu przepraw promowych, który we współpracy i przychylności armatora Polferries, przeprawi obydwa pojazdy na polską ziemię, a po zlocie, z powrotem do domu. PKS Gdańsk - Oliwa SA to firma z blisko pięćdziesięcioletnią tradycją. Specjalizuje się w ciężarowym transporcie drogowym towarów. Firma jest zdobywcą tegorocznej nagrody Gryfa Gospodarczego oraz tytułu Wielki Inwestor 2012. Do firmy PKS Gdańsk - Oliwa SA należy największy w Polsce Portal Przepraw Promowych Promy24.com, który od przeszło dwunastu lat cieszy się pełnym zaufaniem Klientów. Oprócz pięknych pojazdów, na zlocie Master Truck będzie można spotkać się także z przedstawicielami firm sponsorujących przejazd oraz zapoznać się z ich ofertą, bowiem firmy wystąpią także w charaktrze wystawców podczas tegorocznych targów Master Truck.


4trucka.pl / Master Truck

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje