WTC ekstremalnie

WTC ekstremalnie

Kwiecień oraz maj w WTC obfitował w niespotykane dotychczas ekstremalne przeżycia.

W malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz u szczytu Babiej Góry spotkali się poszukiwacze mocnych wrażeń, którzy wzięli udział w imprezie organizowanej w ramach cyklu WTC EXTREME TOUR.

Pełne adrenaliny spotkania zostały przygotowane z myślą o kluczowych klientach Warsaw Truck Center z terenu Śląska. Podczas cyklu 3 imprez WTC Extreme Tour uczestnicy mieli okazje do sprawdzenia się w wielu niecodziennych wyzwaniach. Każda z ekip miała za zadanie przeprawić się przez grząskie błota i zdradliwe piaski oraz pokonać strome podjazdy.

Spotkaniu towarzyszyła prezentacja nowych produktów w ofercie WTC. Nie obyło się również bez poznania ich w praktyce. Do udziału w spotkaniu zostali zaproszenie partnerzy WTC: Castrol, Eurotrailer oraz De Lage Landen z ofertą finansowania DBK Finance Podczas imprez uczestnicy wzięli udział w poszukiwaniu skarbu, którym okazał się… Nowy DAF XF Euro 6! Zaskoczenie klientów było ogromne gdy zobaczyli nowy model DAF-a w środku lasu. Jeszcze większą niespodziankę sprawił bohater imprezy gdy podjechał na szczyt góry krętymi drogami, z którymi niejeden samochód osobowy miał problem. Ci, którzy wcześniej nie mieli okazji, mogli na własne oczy przekonać się o możliwościach najnowszej propozycji holenderskiego producenta..

Wieczór upłynął na wspólnym grillowaniu oraz rozmowach o - a jakże ! - ciężarówkach.


4trucks.pl / Warsaw Truck Center

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL