Najlepsze serwisy sieci Conti360° w 2013 r.

Najlepsze serwisy sieci Conti360° w 2013 r.

Już po raz szósty Continental przygotował ranking najlepszych serwisów należących do Sieci Conti360° Fleet Services.

Ranking powstał w oparciu o audyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti 360°, jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu okazali się być bezkonkurencyjni w swoich regionach. Wykazali się najwyższą jakością obsługi klienta, szybkością realizacji zleceń oraz terminowością ich rozliczania.

W tegorocznej edycji konkursu tytuł Serwis Roku Sieci Conti 360° 2013 otrzymały:
- Region Północno-Zachodni - Czogum
- Region Południowo-Zachodni - Marek-Marek
- Region Północno-Wschodni - Pneuhage
- Region Centralny - Gas Truck Plus
- Region Południowo-Wschodni - KAROGUM

Ranking przygotowywany jest na podstawie corocznego audytu prowadzonego w całej sieci Conti360o. Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego Sieci Conti360o, co wiąże się dla nich z dodatkowymi korzyściami. Wybrana grupa najlepszych serwisów w pierwszej kolejności wykonuje usługi zlecane przez Continental i floty transportowe. Na zakończenie roku kalendarzowego następuje weryfikacja współpracy i ocena wyników. Na tej podstawie dokonywany jest wybór najlepszego serwisu w regionach handlowych firmy Continental w Polsce. Dzięki corocznej weryfikacji jakości świadczonych usług ze standardami Continental właściciele i administratorzy flot ciężarowych, współpracujący z siecią serwisową Conti360o mogą być pewni profesjonalnej i fachowej obsługi świadczonej przez wyróżnione firmy.

- Firmy transportowe oczekują od serwisów sprawnej obsługi oraz profesjonalnego wsparcia w zakresie doboru i późniejszej eksploatacji ogumienia. Dzięki naszemu rankingowi możemy weryfikować, które z serwisów oferują swoje usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowo element rywalizacji między firmami motywuje je do stałego ulepszania świadczonych przez nie usług - powiedział Łukasz Puchała, Conti360 Network Manager.

Conti360° Fleet Services to kompleksowa oferta firmy Continental dla flot ciężarowych, obejmująca pięć elementów usługowych. W przypadku problemu z oponami na drodze moduł ContiBreakdownService, skraca czas postoju. Usługa ta jest dostępna w całej Europie całodobowo przez 365 dni w roku. W ramach usługi ContiFleetCheck klienci mogą zdecydować się na powierzenie specjalistom Conti360° monitorowania zużycia opon przez cały okres eksploatacji aż do planowanego zakupu nowych. Moduł ContiFleetCheck pokazuje zachodzące zmiany w stanie zużycia i kondycji opon w czasie eksploatacji oraz dokumentuje podjęte działania w ramach bieżącej obsługi. ContiFleetReporting archiwizuje dla klienta wszystkie dane dotyczące opon, raporty stanu i analizy kosztów oraz zapewnia przejrzystość rozliczeń. Natomiast ContiCasingManagement to moduł obejmujący odbiór, kontrolę i zwrot zużytych opon do bieżnikowania lub recyclingu po zakończeniu ich pierwszego życia.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL