Shell łączy siły z grupą LEGO dla nowej kolekcji Ferrari

Shell łączy siły z grupą LEGO dla nowej kolekcji Ferrari

Już 2 czerwca Shell, we współpracy z Ferrari i Grupą LEGO, rozpoczyna nowa promocję.

Polska jest jednym z pierwszych krajów na świecie, gdzie wprowadzone zostaną limitowane, kolekcjonerskie modele samochodów Ferrari do zbudowania z klocków Lego. Te unikatowe modele i figurki będą dostępne po zatankowaniu paliwa Shell.

W ramach nowej promocji Shell, wprowadzonych zostanie sześć ekskluzywnych modeli LEGO, które przedstawiają wybrane, najsłynniejsze modele samochodów Ferrari. Promocja ta połączy trzy globalne marki i jest efektem świętowania ponad 60 lat wspólnego, pełnego pasji działania firm Shell i Ferrari.

Patrząc na motoryzacyjne dziedzictwo - obejmujące ciężarówki, pojazdy drogowe i wyścigowe - modele zaprojektowane przez grupę LEGO ilustrują innowacyjną i pełną pasji naturę technicznej współpracy z Ferrari. - Kampania ta idealnie ukazuje wspólną pasję do działania i tworzenia nowinek technologicznych właściwą dla Shell i Ferrari, wykorzystując jednocześnie rozrywkowy i rozwijający wyobraźnię charakter produktów firmy LEGO. Niezależnie, czy nasi Klienci są miłośnikami Ferrari, sportów motorowych czy też klocków LEGO, wierzymy że zabawki te będą dla nich ekscytującą nagrodą - powiedział - Paweł Odrzywołek, dyrektor Działu Stacji Paliw Shell Polska.

Cała kolekcja jest łatwa do skompletowania. Po zatankowaniu minimum 20 litrów nowego paliwa Shell V-Power Nitro+ lub Shell V-Power Nitro+ Diesel, Klienci będą mieli możliwość zakupienia jednego z 6 modeli samochodów LEGO za jedyne 4,99 zł. Po zatankowani minimum 20 litrów paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel lub Shell PowerGas (LPG) model samochodu LEGO można odebrać za 9,99 zł. Dodatkowym ułatwieniem będzie udział w programie lojalnościowym Shell ClubSmart, którego uczestnicy mają możliwość wymiany 890 zgromadzonych wcześniej punktów na zestaw LEGO Minifigures. Zestaw ten można również zakupić za 9,99 zł po wydaniu 20 zł na zakupy w sklepie (*Więcej informacji w regulaminie dostępnym na stacji Shell lub na www.shell.pl .)

Po raz pierwszy w historii LEGO
Ta wyjątkowa kolekcja po raz pierwszy w historii reprezentuje tak małe pojazdy o napędzanych mechanicznie kołach. To najmniejsze modele o napędzie sprężynowym jakie kiedykolwiek zostały stworzone przez grupę Lego. Zabawki z limitowanej kolekcji Ferrari mają możliwość nakręcenia kół równego 300 obrotom, co pozwala przemieścić 30 gramowy pojazd na odległość co najmniej 2 metrów. Oprócz modeli samochodów Ferrari, Shell przygotował razem z grupą LEGO trzy unikalne LEGO Minifigures wraz z trzema akcesoriami.

Shell i grupa LEGO pracowały nad stworzeniem ich minisilnika przez ponad 18 miesięcy, dzięki czemu reprezentuje on ducha technologicznych innowacji i zwiększonej wydajności, które to cechy stanowią o sile paliw Shell V-Power Nitro+. Silnik z "mini" napędem jest na tyle mocny, by rozpędzić każdy z niewielkich pojazdów do dużej prędkości, dzięki czemu będą gotowe do wyścigu gdziekolwiek jesteś!


4trucks.pl / Shell

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL