FM Logistic z MARS Polska kontynuacja długoletniej współpracy

FM Logistic z MARS Polska kontynuacja długoletniej współpracy

Firma MARS Polska po raz kolejny zdecydowała się na powierzenie obsługi logistycznej FM Logistic.

Ponad 17. letnia współpraca pozwoliła FM Logistic na wypracowanie optymalnych rozwiązań adekwatnych do potrzeb klienta na każdym etapie rozwoju firmy.

Na początku współpracy FM Logistic odpowiadało za magazynowanie i dystrybucje w wybranych regionach kraju. Od 2008 roku firma Mars Polska rozszerzyła zakres działań operatora na cały kraj i przekazała FM Logistic obsługę całej dystrybucji w Polsce. W zakres odpowiedzialności wejdzie także dedykowana klientowi usługa co-packingowa. Wszystkie działania dla MARS Polska realizowane są z przygotowanej do obsługi branży FMCG platformy operatora w Mszczonowie.

- Ogromnie cieszy nas perspektywa następnych trzech lat pracy dla tak prężnie rozwijającej się marki. Inwestycje w optymalizacje procesów i misji logistycznych przynoszą zysk w postaci wygranych przetargów i długoletniej kooperacji. To dowód na to, że warto inwestować w jakość - mówi Piotr Sukiennikk, Dyrektor Generalny FM Logistic Polska.

Główne domeny działalności firmy FM Logistic to: składowanie i handling towarów, transport krajowy i międzynarodowy oraz usługi stanowiące wartość dodaną, takie, jak: co-manufacturing i co-packing. FM Logistic, jako jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce, mogący pochwalić się wiodąca pozycją w obszarze magazynowania towarów i produktów oraz ugruntowanym statusem eksperta w dziedzinie co-manufacturingu i co-packingu, w ostatnim czasie intensywnie rozwija zakres świadczonych usług transportowych.

Klienci FM Logistic to sieci handlowe oraz czołowi krajowi i międzynarodowi producenci artykułów spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, codziennego użytku, środków czystości, sprzętu high-tech i motoryzacyjnego.

Więcej informacji: www.fmlogistic.com 


4trucks.pl / FM Logistic

Wyszukiwarka

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL