GEFCO Benelux partnerem logistycznym firmy Je roule malin

GEFCO Benelux partnerem logistycznym firmy Je roule malin

GEFCO Benelux współpracuje obecnie z belgijską firmą Je roule malin, która oferuje nowatorską usługę wynajmu samochodów osobom prywatnym na okres 24 miesięcy.

Aby móc zaproponować klientom taki długoterminowy wynajem w atrakcyjnej cenie, Je roule malin wprowadza innowację polegająca na pozyskiwaniu firm, które byłyby zainteresowane pokryciem części miesięcznej raty wynajmu poprzez umieszczanie swoich reklam na udostępnianych samochodach. Współpraca pomiędzy GEFCO Benelux a Je roule malin rozpoczęła się 27 marca tego roku od podjęcia się przez operatora logistycznego dostarczenia pierwszych 33 samochodów Citroën DS3. Oprócz przygotowania samochodów (PVN, rejestracja) GEFCO Benelux pomogło przy zainstalowaniu związanych z bezpieczeństwem elementów wyposażenia, które mają za zadanie kontrolę zachowanie kierowcy na drodze i zmniejszenie ryzyka wypadku.

- Platforma w Ghislenghien w połączeniu ze specjalistycznym know-how GEFCO pozwalają nam oferować osobom zarządzającym flotami samochodowymi rozwiązania "pod klucz" w sensie dosłownym i przenośnym. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyposażenie wnętrza pojazdów użytkowych, czy też zorganizowanie dostawy w pełni wyposażonych pojazdów, GEFCO Benelux dysponuje kompletną wiedzą niezbędną do efektywnej realizacji dużych i małych projektów, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie naszego rynku.komentuje tę współpracę Fabrice Barthe, kierownik aktywności Automotive GEFCO Benelux.


4trucks.pl / GEFCO

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL